Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gaidāmas pozitīvas pārmaiņas! Horoskopi 15.maijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Vairumam šī diena sola pozitīvas izmaiņas finanšu, mīlestības un ģimenes jomās. Daudzi mācēs izšķirt savā dzīvē prioritātes, turklāt nekļūdīsies savā izvēlē. Strādājot kopā ar priekšniecību un investoriem atcerieties, ka vienmēr un visos laikos tiek novērtētas tādas īpašības kā diplomātija, mērenība un psiholoģiskā distance.

Auns

Iespējams, ka tu būsi koncentrējies kādai personīga rakstura problēmai. Tomēr šodien nevajadzētu pārlieku koncentrēties vienai problēmai, jo paralēli tam tu vari garām palaist daudz citas nozīmīgas lietas.

Vērsis

Šodien tu mācēsi izpausties radoši un tieši tā arī attieksies pret visu, ko sastapsi savā ceļā. Sliktāka šīs dienas versija ir tā, ka tu gribēsi eksperimentēt un iesaistīties avantūrās. Netērē savu enerģiju riskantām iecerēm, bet nodarboties ar reālām lietām.

Dvīņi

Šī diena simbolizē “īpašniecisku” attieksmi pret dzīvi. Tas nozīmē, ka daži Dvīņi cenšas izmantot citus cilvēkus savā labā. Tu vari zaudēt šo cilvēku acīs uzticību, nemaz nerunājot par to, ka vari ļoti ar viņiem sabojāt attiecības. Padomā par to.

Vēzis

Labvēlīga diena, ko pavadīt svaigā gaisā. Ierīkojot rožu dobi vai pļaujot mauriņu, tu jutīsies gandarīts. Atceries, ka tev ir ļoti paveicies, ja tu vari atļauties šos darbus darīt, it īpaši, ja šī skaistā dobe ir tavā paša dārzā. Ne visiem tas ir iespējams.

Lauva

Iespējams, šodien tev būs grūtības organizēt savu dienu un darbus. Tev pietrūks laika, tu centīsies vienlaikus padarīt vairākus darbus, vari sastrīdēties ar līdzcilvēkiem par sīkumiem – arī labs garastāvoklis tevi nelutinās. Lai no tā maksimāli izvairītos, centies nekur nesteigties, neiesaisties strīdos ar tuviem cilvēkiem un nepieņem svarīgus lēmumus.

Jaunava

Daudzas Jaunavas šodien pārliecināsies, ka savus mērķus var sasniegt vienīgi pateicoties savam stingrajam raksturam un darba spējām.

Svari

Vislabāk Svariem šodien izdosies risināt dažādus finansiālus jautājumus. Ja tu šo jautājumu uztversi radoši un spēsi rast oriģinālus risinājumus, tu pieņemsi pareizos lēmumus un pat iepriecināsi savu ģimeni.

Skorpions

Ja tev šodien gribas apciemot senus draugus vai vienkārši pavadīt laiku kādā jautrā kompānijā, nevajag atteikties no savas ieceres. Tomēr nepārspīlē un nekādā gadījumā nelieto alkoholu, jo tas var atspoguļoties uz tavu veselību tuvākajā laikā.

Strēlnieks

Atceries, ka ģimenes dzīve ir nopietns un atbildīgs solis, un steigties ar lēmumiem, kas attiecas uz ģimeni, nevajadzētu.

Mežāzis

Iespējams, ka tu šodien būsi ļoti aizņemts darbos un tava ģimene par to būs neapmierināta. Var sašķobīties attiecības arī ar vecākiem. Pacenties noklusināt konfliktus. Neizsaki tuviniekiem pretenzijas.

Ūdensvīrs

Šī ir veiksmīga diena ienākumiem. Tava loģika un analītiskā spēja, kā vienmēr, palīdzēs tev virzīties uz mērķi. Tev vajadzētu apdomāt, kur un kā tu vēlētos ieguldīt savu naudu. Šodien tam ir veiksmīga diena.

Zivis

Daudzām Zivīm šodien nāksies strādāt ekstremālos apstākļos, taču tavi centieni netiks atalgoti. Tu saņemsi materiālu kompensāciju, taču tas tev nedarīs gandarījumu.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien tevi gaida neaizmirstams vakars! Horoskopi 18.novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Brīvo laiku vislabāk izmantot, esot kopā ar tiem, kuri mīļi un dārgi! Horoskopi no 18. līdz 24. novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Tavā galvā šodien dzims grandiozas idejas! Horoskopi 17. novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Lecis “RNP” valdes atlaišanu skaidro ar “RS” mēģinājumu iekasēt vairāk nekā 1,2 miljonus eiro
9 stundas
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Ceturtdien gaidāms vējains laiks
16 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Sports
FOTO, VIDEO: Rīgas “Dinamo” piedzīvo sezonas dramatiskāko zaudējumu
8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Āgenskalnā uz ielas apvārdo vīrieti, lai nolaupītu mobilo tālruni
7 stundas
RR
Raivo Rosts
Ekonomika
Raivo Rosts: Kā mobilās tehnoloģijas ļauj pelnīt vairāk
13 stundas