×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
9. marts, 2017
Drukāt

Gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumi

Foto-LETAFoto-LETA

Sakarā ar ūdensvada aizbīdņu nomaiņu no 10.marta plkst. 21:00 līdz 19.marta plkst. 23:00, būtiski tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Aleksandra Čaka ielas un Pērnavas ielas krustojumā. Remontdarbi turpināsies arī nakts laikā, un var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis, brīdina Rīgas domes (RD) Satiksmes departaments.

Transporta līdzekļa vadītājiem jāņem vērā, ka remontdarbu laikā tiks ierobežota satiksme visiem krustojuma virzieniem, jo remontdarbi tiks veikti Aleksandra Čaka un Pērnavas ielu krustojuma vidū.

•a Braucot no Zemitāna tilta tiks saglabāta viena braukšanas josla virzienā taisni un viena josla virzienam pa labi;

• Braucot pa Pērnavas ielu no Brīvības ielas puses – tiks nodrošināta viena josla pa kreisi, viena josla taisni un viena – pa labi;

• Braucot pa Pērnavas ielu no Augusta Deglava ielas puses – tiks saglabāta viena josla taisni un viena josla pa labi;

• Braucot pa Aleksandra Čaka ielu no centra puses – tiks saglabātas divas joslas taisni (~100m pirms krustojuma beidzot sabiedriskā transporta joslu un atļaujot braukt taisni un pa labi no tās) un viena – pa kreisi.

Savukārt RP SIA “Rīgas Satiksme”, ņemot vērā to, ka Pērnavas ielā virzienā no Augusta Deglava ielas puses nav iespējams nodrošināt kreiso manevru uz Aleksandra Čaka ielu, 47. maršruta autobusa satiksmi organizēs virzienā no galapunkta “Abrenes iela” virzienā brauks pa maršrutu līdz Augusta Deglava ielai, tālāk pa Tallinas ielu, Aleksandra Čaka ielu un tālāk pa maršrutu. Slēgtajās pieturvietās tiks nodrošināta informācija pasažieriem par 47. autobusa maršruta izmaiņām.

Darbu veicējiem SIA “Binders” uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas minētajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanai pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā un sabiedriskā transporta satiksmi.

Remontdarbi tiks veikti skolēnu brīvlaikā, kad pilsētas ielās ir mazāk personīgā transporta un satiksmes plūsma ir raitāka.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+