Mobilā versija
+4.5°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
4. novembris, 2013
Drukāt

Gaidot valsts svētkus, sāksies sarkanbaltsarkano lentīšu locīšana

Foto: LETAFoto: LETA

Aizsardzības ministrija (AM) Lāčplēša dienas ieskaņā aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju pie apģērba piespraust sarkanbaltsarkano lentīti. Savukārt tie iedzīvotāji, kuriem vēl nav šādas lentītes, aicināti piedalīties to locīšanas pasākumos Rīgā un reģionos, portālu “LA.lv” informēja AM.

Latvijas Kara muzejā lentīšu locīšanas pasākums notiks 9. un 10.novembrī no plkst.11 līdz 16, kā arī 11.novembrī no plkst.13 līdz 16. Sarīkojumā aicināts piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, ikviens mūsu valsts viesis, lai salocītu sarkanbaltsarkano lentīti sev, savai ģimenei un tuvajiem cilvēkiem.

Turklāt 11.novembrī tie Latvijas iedzīvotāji un viesi, kuriem sarkanbaltsarkanās lentītes vēl nebūs, varēs to salocīt pie piemiņas ugunskuriem 11.novembra krastmalā, kur pēc svecīšu nolikšanas visi klātesošie tiks aicināti uz kopīgu sadziedāšanos.

Iesaistot Zemessardzi, lentīšu locīšana šogad notiks daudzos valsts svētku pasākumos visā Latvijā. Arī daudzas Latvijas pašvaldības, atsaucoties AM aicinājumam, ir noorganizējušas lentīšu locīšanas sarīkojumu saviem iedzīvotājiem.

AM un Nacionālie bruņotie spēki šogad sagādājuši 11 kilometrus un 130 metrus lentīšu. Ministrijas apkopotā informācija par lentīšu locīšanu liecina, ka aizsardzības nozares organizētajos pasākumos 2010.,2011. un 2012.gadā salocīts 168 500 jeb 16, 85 kilometru lentīšu.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (68)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+