×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
14. aprīlis, 2016
Drukāt

“Gain Fast” piedāvā grupas “Jumprava” dziesmas “Tālu aizgāja”” kaverversiju

Foto - youtube.comFoto - youtube.com

Grupa “Gain Fast” nonākusi sava trešā studijas albuma finiša taisnē kā noslēdzošo gaidāmā albuma singlu, ierakstot grupas “Jumprava dziesmu Tālu aizgāja.

Uz dziesmas prezentāciju bija ieradusies arī grupas Jumprava mūziķi, kuri neslēpa to, ka viņuprāt dziesma ieguvusi jaunu mūsdienīgu skanējumu.

“Bija satraukums, jo Jumprava ir mūsu skolas gadu viena no klausītākajām grupām. Mēs jau tad popielas konkursos atainojām Jumpravu, kā arī kasešu magnetofonos miksējām viņu ierakstus un dziedājām pa virsu.

Mēs pat necerējām, ka vīri no “Jumpravas” pagodinās mūs ar savu klātbūtni “Gain Fast” koncertā un dziesmas prezentācijā.

Mēs ļoti cienām viņu daiļradi un paveikto Latvijas mūzikā. Dziesma “Tālu aizgāja” mums radīja īpašas asociācijas ar cilvēku tiekšanos pēc brīvības savā valstī un dzīvē kopumā. Diemžēl vēl joprojām pēc vairākiem neatkarībā nodzīvotiem gadiem nevaram apgalvot, ka mūsu valsts ir brīva, bet mēs visi iekšēji spēcīgi izjūtam tiekšanos pēc brīvības gara” stāsta grupas “Gain Fast” mūziķi.

Paredzams, ka trešais studijas albums “Pāri laikam” klajā tiks laists jau šī gada maijā!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+