×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
4. maijs, 2013
Drukāt

Gaisa balonu svētkos pāri Rīgai nesīs vienu no lielākajiem Latvijas karogiem

Foto-LETAFoto-LETA

Starptautiskajos gaisa balonu svētkos „Rīgas vīzijas 2013” sestdien, Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienā, pāri Rīgai tiks nests viens no lielākajiem Latvijas karogiem, informēja “Rīgas vīzijas 2013” organizatori.

Organizatori pastāstīja, ka pēc saules norietēšanas uz AB dambja būs iespēja vērot svētku ugunsspēli – starošanu komponista Valda Zilvera Gaisa balonu uguņošanas mūzikas pavadībā.

No pulksten 17.30 līdz 20 gaisa balons „Rīga”, pilota Gunāra Dukštes vadībā, nesīs pāri galvaspilsētai vienu no lielākajiem Latvijas karogiem. Tā platums ir 10 metri un garums 20 metri. Karogu eskortēs Latvijas paraplanieristi.

Pacelšanās plānota no AB dambja, taču lidojumu var ietekmēt neparedzēti laika apstākļi, norāda pasākuma rīkotāji. Precīza pacelšanās vieta būs zināma pulksten 15. Lidojuma maršruts paredzēts paralēli Daugavai Salaspils virzienā.

Savukārt pulksten 22 vakarā uz AB dambja notiks svētku ugunsspēle – starošana komponista Valda Zilvera Gaisa balonu uguņošanas mūzikas pavadībā, kas ilgs 15 minūtes . Ikviens tiek aicināts priekšnesumu vērot no abiem Daugavas krastiem.

Precīzi lidojuma laiki un plašāka informācija par Starptautiskajiem gaisa balonu svētkiem „Rīgas vīzijas 2013” būs pieejama arī interneta mājas lapā www.rigavision2013.lv

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +7.7
Alūksne +5.5
Daugavpils +6
Saldus +6
Liepāja +5
Jelgava +7
Ventspils +6.2
Limbaži +6
Madona +5
Rēzekne +5
Draugiem Facebook Twitter Google+