×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
30. aprīlis, 2017
Drukāt

Gaisa triecienā Sīrijā nogalināti astoņi brīvprātīgie glābēji (1)

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

Sīrijā sestdien notika gaisa trieciens, kurā nogalināti astoņi brīvprātīgie glābēji, kas tiek saukti par “baltajām ķiverēm”, paziņoja opozīcijas aktīvisti.

Gaisa triecienā tika trāpīts “balto ķiveru” centram, kas atrodas Hamas provinces Kfarzeitas pilsētā nemiernieku ieņemtā rajonā valsts vidienē.

Pieci nogalinātie jau ir izcelti no gruvešiem, bet pārējie vēl tiek meklēti.

Lielbritānijā bāzētā aktīvistu grupa “Sīrijas Cilvēktiesību observatorija” (“Syrian Observatory for Human Rights”, SOHR) paziņoja, ka upuru skaits vēl var pieaugt meklēšanas gaitā.

Vēl nav noskaidrots, kas īstenoja šo gaisa triecienu, jo opozīcijas ieņemtajiem rajoniem ir uzbrukuši gan Sīrijas valdības spēki, gan tās sabiedrotās Krievijas kara aviācija.

Sīrijas valdības spēki pēdējās nedēļās ir mēģinājuši atvairīt nemiernieku ofensīvu Hamas provincē.

Glābēji, kas darbojas Sīrijas opozīcijas ieņemtajos rajonos, ir izpelnījušies pasaules uzmanību ar darbu ekstrēmos apstākļos. Pret viņiem bieži tiek vērsti Sīrijas valdības spēku gaisa triecieni.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+