×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
13. marts, 2012
Drukāt

Gaišai cerībai un neviltotam priekam 


ziedot1_ts_8

Vakar labdarības organizācija “Ziedot.lv” sadarbībā ar partneriem uzsāka jaunu projektu “Laimīgai Latvijai”. Tā atbalstu saņems ģimenes ar bērniem invalīdiem, ģimenes, kuras skārušas pēkšņas nelaimes, senioru ģimenes, smagi slimi cilvēki un centīgas, bet trūcīgas ģimenes. 


Viens no videi draudzīgākajiem veidiem, kā sabiedrība aicināta iesaistīties palīdzības sniegšanā, ir iegādāties garšvielu trauku kolekciju, kas gatavota no atkārtoti izmantota stikla iepakojuma. Garšvielu trauki ir roku darbs, kas tapis pēc īpaša pasūtījuma veidota stikla otrreizējās pārstrādes darbnīcā “Buteljons”.

Kolekciju veido trauki ar pieciem dažādiem nosaukumiem: “Īsta mīlestība”, “Patiess miers”, “Neviltots prieks”, “Pilna laime” un “Gaiša cerība”. Katrs kolekcijas trauks sniedz palīdzību kādai konkrētai ģimeņu grupai. Visi līdzekļi, kas iegūti no konkrētā trauka pirkuma, simts procentu apmērā nonāk labdarībai. “Ziedot.lv” rūpīgi izvērtēs katras ģimenes situāciju. Projektā iesaistītajām ģimenēm nedos naudu, bet palīdzēs atrisināt konkrētu vajadzību.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+