Mobilā versija
+14.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
11. decembris, 2015
Drukāt

Gaismas pilī tiek demontētas flīzes pie ieejas; sabojājusies apkures sistēma (4)

Kadrs no videoKadrs no video

Daudziem par lielu izbrīnu nesen uzceltajā Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunajā ēkā – Gaismas pilī – atkal rosās remontstrādnieki. Celtniecības putekļu ieskauta ir bibliotēkas centrālā ieeja – nesen izflīzētais kāpņu laukums piedzīvo urbja postījumus. Flīzes tiek demontētas, jo tiek remontēta kāpņu apsildes sistēma, skaidro bibliotēkas pārstāvis.

“Šai konstrukcijai pēc projekta ir paredzēts, ka no pazemes ir apsildāmas, lai ziemā novērstu sniega veidošanos un apledojumu. Gatavojoties ziemai, visas inženiertehniskās sistēmas tiek pārbaudītas un konstatēts, ka apsilde nenotiek, kā plānots. Tas tiek darīts garantijas ietvaros, bibliotēka pati par to nemaksā,”raidījumam izteicās Gaismas pils pārstāvis Alberts Zilberts.

Bibliotēkas pārstāvis norāda, ka Gaismas pils ir inženiertehniski un arhitektoniski sarežģīta būve, un, kā tas bieži gadoties – šāda mēroga celtnēm lietošanas laikā atklājas dažādi defekti. Pirms īsa laika tecējis arī bibliotēkas jumts.

Atgādinām, ka Nacionālā bibliotēka tika uzcelta pagājušā gada vasarā un izmaksāja vairāk nekā 250 miljonus eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Par “gaismas pils” gara gaismu, izšķērdīgo un uz lielības turošo “kvalitāti” var jūsmot tikai nelieši vai apbrīnojami naivi ļautiņi!

  2. Rumāņu baletdejotāji būvējuši

  3. Kāds tukšpauris izdomāja vasaras tipa celtni būvēt Rīgā!!!

  4. Vai balto kabeli, kas parādīts 1:17min. var guldīt zemē? Cik zinu, tas nepavisam nav piemērots šādiem darbiem laukā.

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+