Mobilā versija
+3.9°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
11. decembris, 2015
Drukāt

Gaismas pilī tiek demontētas flīzes pie ieejas; sabojājusies apkures sistēma (4)

Kadrs no videoKadrs no video

Daudziem par lielu izbrīnu nesen uzceltajā Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunajā ēkā – Gaismas pilī – atkal rosās remontstrādnieki. Celtniecības putekļu ieskauta ir bibliotēkas centrālā ieeja – nesen izflīzētais kāpņu laukums piedzīvo urbja postījumus. Flīzes tiek demontētas, jo tiek remontēta kāpņu apsildes sistēma, skaidro bibliotēkas pārstāvis.

“Šai konstrukcijai pēc projekta ir paredzēts, ka no pazemes ir apsildāmas, lai ziemā novērstu sniega veidošanos un apledojumu. Gatavojoties ziemai, visas inženiertehniskās sistēmas tiek pārbaudītas un konstatēts, ka apsilde nenotiek, kā plānots. Tas tiek darīts garantijas ietvaros, bibliotēka pati par to nemaksā,”raidījumam izteicās Gaismas pils pārstāvis Alberts Zilberts.

Bibliotēkas pārstāvis norāda, ka Gaismas pils ir inženiertehniski un arhitektoniski sarežģīta būve, un, kā tas bieži gadoties – šāda mēroga celtnēm lietošanas laikā atklājas dažādi defekti. Pirms īsa laika tecējis arī bibliotēkas jumts.

Atgādinām, ka Nacionālā bibliotēka tika uzcelta pagājušā gada vasarā un izmaksāja vairāk nekā 250 miljonus eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Par “gaismas pils” gara gaismu, izšķērdīgo un uz lielības turošo “kvalitāti” var jūsmot tikai nelieši vai apbrīnojami naivi ļautiņi!

  2. Rumāņu baletdejotāji būvējuši

  3. Kāds tukšpauris izdomāja vasaras tipa celtni būvēt Rīgā!!!

  4. Vai balto kabeli, kas parādīts 1:17min. var guldīt zemē? Cik zinu, tas nepavisam nav piemērots šādiem darbiem laukā.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+