×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
21. jūnijs, 2015
Drukāt

Gaismas pilī vasarā plānoti vairāki sarīkojumi un izstādes

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēka "Gaismas pils".

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) vasarā plānotas vairākas jaunas izstādes un citi pasākumi, tostarp festivāla “Baltica” atklāšana, aģentūrai BNS pastāstīja LNB sabiedrisko attiecību speciālists Augusts Zilberts.

Viņš informēja, ka 1.jūlijā sadarbībā ar muzeju un pētniecības centru “Latviešu pasaulē” LNB tiks atklāta izstāde “Latvieši Kanādā”. Ekspozīcijā būs iekļauti dokumentāri materiāli un priekšmetiskas liecības par trimdas latviešu bēgļu gaitām, sadzīvi un kultūru.

Savukārt jūlija beigās LNB tiks atklāta pastāvīgā ekspozīcija par ceļiem un auto kultūru Latvijā 20.gadsimta 20. un 30.gados, bet augustā plānota ekspozīcija par Ķīnas drukas kultūru.

Zilberts arī norādīja, ka līdz septembrim katru mēnesi turpināsies arī 12 izstāžu cikla “Patība. Latvijas laikmetīgās mākslas vēsture” ekspozīcijas. Jūlijā būs skatāma pēc skaita jau 10.ekspozīcija.

LNB pārstāvis arī pastāstīja ka LNB Ziedoņa zālē un ātrijā 15. un 16.jūlijā notiks starptautiskā folkloras festivāla “Baltica 2015” atklāšanas pasākumi.

Savukārt 29.jūlijā iecerēta LNB jaunā restorāna oficiālā atklāšana.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+