Horoskopi un mistika

Gaitas horoskops. Pavēro un uzmini, kurā zodiaka zīmē cilvēks dzimis! 1

Foto – LETA

Auns

Auni iet izlēmīgi un ātri, galvu izslējis, un īsā laikā noiet lielāku gabalu nekā citās zīmēs dzimušie. Tomēr īpaši nevēro un neievēro apkārt notiekošo un nepamana blakus ejošos un pretī nākošos.

Tāpēc nebrīnies, ja, satiekot uz ielas pazīstamu Aunu, viņš it kā izliekas tevi neredzam – jo viņš patiešām neredz!


Vērsis

Vērsis ir lēnīgs, iet kā šaubīdamies un vilcinādamies. Var rasties iespaids, ka viņš pats nezina, kurp dodas, lai gan patiesībā izpēta apkārtni, vai tur neslēpjas bedres asfaltā vai citas briesmas.

Vērsis uz tikšanos vai galapunktā vienmēr ierodas ar novēlošanos, jo vienmēr izvēlas nevis īsāko, bet drošāko ceļu.

Ja tu uz ielas satiec Vērsi, viņš novērtēs tavu padomu, ja pateiksi, kas gaida aiz stūra.


Dvīņi

Ātrs un nervozs solis, raits un nepacietīgs. Dvīņi var pagriezties te pa labi, te pa kreisi, uz priekšu un atpakaļ, mainīt maršrutu, lai tad aizšautos gaismas ātrumā. Tas tāpēc, ka ejot viņa galvā šaudās tūkstošiem domu.

Interesanti, ka, neskatoties uz haotisko riksi, Dvīnis vienmēr nonāk galapunktā, turklāt visai laicīgi. Droši
vien jāpateicas GPS!

Vēzis

Vēzim piemīt manieres, un ejot viņš tās izrāda. Var paspert pāris soļus atpakaļ vai pēkšņi sastingt uz vietas kā sajūtot neredzamas briesmas. Apkārtējos vai nu ievēro, vai ignorē, vadoties pēc sava garastāvokļa. Un tas Vēzim mainās ātrāk nekā luksofora signāli!


Lauva

Lauva soļo skaļi, katrā izdevīgā brīdī piesitot kāju pie zemes ar skaidri sadzirdamu troksni. Dinamisks, ar lepnumu vēlas darīt visiem zināmu savu klātbūtni. Tādējādi Lauva vēlas parādīt, ka nebaidās itin nekā un neviena. Viņš zina, kas viņš ir, un kurp dodas!

Jaunava

Jaunava liek soļus samērā nedroši, kā vilcinoties, bet tas ir tāpēc, ka mēģina visu apkārtni izmērīt un aprēķināt. Ātri nesoties pa ielu, tas nemaz nav iespējams! Reti izdosies satikt Jaunavu, kura kaut kur acīmredzami steidzas.

Svari

Svari pārvietojas graciozi un izsmalcināti, kā tādas modeles pa mēli. Šāda gaita ir pelnījusi skatītājus, un Svari patiesi ar acs kaktiņu šķielē apkārt, lai novērtētu, vai ir pamanīti. Svaru gaitu var salīdzināt ar cēlā pāva slīdēšanu – ar sava daiļuma un pašvērtības apziņu.


Skorpions

Skorpiona solis ir kaut kas vidējs starp erotisku deju un aborigēnu rituālu, kas miksēts ar dzērvju kāzu piruetēm. Jā, pareizi, šādi iet tas, kurš meklē seksuālus piedzīvojumus. Vienmēr un visur, iztēlē vai realitātē.

Lai būtu pārliecināts, ka visi (un visas) to pamanījuši, Skorpioni mēdz kustēties ārkārtīgi lēni.

Strēlnieks

Strēlnieks tipina maziem solīšiem, nedaudz bērnišķīgi, it kā iztrūcināti. Nevajag pārprast – Strēlnieki ir sportiska zīme, un šāda atsperīga gaita var norādīt uz iegrožotu fizisko spēku.

Šajā zīmē dzimušos interesē viss jaunais, tāpēc, arī veicot ikdienas maršrutus, viņi ieinteresēti skatās apkārt – varbūt tomēr kaut kas mainījies?

Mežāzis

Mežāzis soļo lepni, ar mērķa apziņu, lieki nekavējoties un apkārt neskatoties. Mežāži reti tāpat vien pastaigājas, viņiem vienmēr ir kaut kas konkrēts padomā. Apkārtējos sevišķi neievēro, jo domas aizņem nākamās darbības pēc mērķa sasniegšanas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīra gaita ir mākslinieciska. Viņš iet kā uzjautrinādamies un vēlas pievērst apkārtējo uzmanību. Soļi nav gari, bet aši. Ūdensvīrs neiebilst laisties rikšos, ja kaut kur jāpaspēj. Tāpat, ja kāds nevairās no saskarsmes un pat apkārtējo izgrūstīšanas, tas, visticamāk, ir pašpaļāvīgais Ūdensvīrs.

Zivis

Zivis ir no sīko solīšu licējiem, turklāt pēdas tur tuvu vienu otrai kā tādas nāriņas. Gaita ir slīdoša, gracioza, it kā sapnī. Var just nedrošību, šķiet, Zivis nav īsti tikušas skaidrībā, kurp īsti dodas un vai patiešām vēlas tur nokļūt.

LA.lv