×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
10. augusts, 2012
Drukāt

Gājēju šausmas Apūzes ielā


Foto-Līksma BebreFoto-Līksma Bebre

“Jau labu laiku ilgst ārprāts Apūzes ielā! Tur jaunai asfaltēšanai tiek gatavotas abas ietves. Jā, jūs nepārpratāt, abas vienlaikus… Varat iedomāties, kādas mocības izjūt māmiņas ar bērnu ratiņiem, kuras spiestas pārvietoties pa izārdīto ietvi, un kas tur darās lietus laikā. Piedevām Apūzes iela ir šaura un tajā ir dzīva satiksme, tāpēc pa ielas braucamo daļu nepārvietosies. Agrāk, cik atceros, vispirms salaboja ietvi vienā ielas pusē un tikai tad ķērās klāt otrai.”
 Linda Pārdaugavā

 

Arī Svetlana, ko satiku Apūzes ielā, notiekošo nosauca par ņirgāšanos par gājējiem. Viņa ir trešās grupas invalīde ar pārvietošanās grūtībām, un katru reizi, kad tagad jānokļūst līdz autobusu pieturai un jāpārvar izraktās tranšejas, uztver ar šausmām. “Vienlaikus izdomāt remontēt ietves abās ielas malās var tikai nelabojams autovadītājs, kurš nemaz nestaigā kājām,” par remontdarbu plānotājiem saka Svetlana.

Rīgas domes Satiksmes departamenta projektu vadītāja sabiedrisko attiecību jautājumos Una Ahuna-Ozola atzina, ka saskaņā ar darbu veikšanas nosacījumiem būvniekiem jānodrošina gājēju pārvietošanās vismaz pa vienu no ietvēm. Satiksmes departamenta atbildīgais objekta uzraugs Apūzes ielā bija konstatējis satiksmes organizācijas pārkāpumus un lūdzis būvniekiem pārkāpumus novērst. Atkārtoti apsekojot objektu, tika konstatēts, ka joprojām nav novērsti satiksmes organizācijas pārkāpumi. Ņemot vērā minētos pārkāpumus, Satiksmes departaments 9. augustā lēma noteikt uzņēmējam sodu.

Satiksmes departaments informē, ka Apūzes ielā no Anniņmuižas līdz Zalves ielai notiek seguma atjaunošanas darbi, kas tika sākti 2. jūlijā un tiks pabeigti 26. augustā. Būvdarbus veic ceļu būvniecības un rekonstrukcijas uzņēmums “A.C.B.”.

Uzņēmums “A.C.B.” solīja pārkāpumus novērst jau vistuvākajā laikā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+