×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
19. marts, 2015
Drukāt

“Galaktikas” pirmā koncettūre – “Labvakar, draugi!”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Grupa “Galaktika” no 22. marta ielūdz uz savu pirmo Vislatvijas koncerttūri “Labvakar, draugi!”. Grupas puiši Normunds Zušs un Vitolds Gorņevs neslēpj, ka šī konccettūre nozīmē tikai to, ka ir daudz kas sakrājies un ir daudz ko parādīt.

Grupai “Galaktika” cienītāju netrūkst nevienā Latvijas pilsētā. To pierādījušas divas pēc kārtas uzvaras Latvijas šlāgeraptaujā – 2012. gadā uzvarēja dziesma “Mans dzimtais novads”, bet 2013. gadā – “No visas sirds”. Normunds un Vitolds kopā uz skatuves ir jau 17 gadus. Pirmsākumos gan vairāk vai mazāk pazīstami ar nosaukumu “Laineri”. Dzīve gāja uz priekšu, viss mainījās – mainījās arī puiši. Nu jau pēdējos gadus spēlē un muzicē jums par prieku kā grupa “Galaktika”. Grupas puišu devīze varētu skanēt tā: “Mēs esam vēl joprojām jauni. Mēs gribam un, kad gribam, tad darām, kad darām – tad varam!”

“Galaktika” ir viena no populārākajām šlāgergrupām. Koncerttūre ir īstais laiks atcerēties, kā viss aizsākās. “Uz šlāgermūzikas ceļa nonācu pakāpeniski. Visu laiku notika sava individuālā stila meklējumi, kas ietvēra arī dažādu ierakstu veikšanu, un šlāgeris vienkārši bija pirmais, kas ļoti veiksmīgi aizgāja tautās. Tā nu nolēmu pie tā arī turēties un pakāpeniski attīstīt savu darbību. Jāteic, ka šis mūzikas stils man patiesībā ir nācis līdzi jau kopš agras jaunības. Sešu gadu vecumā sāku spēlēt akordeonu, vēlākos gados jau radās iespēja uzstāties dažādās jubilejās un ballēs. Savu pirmo balli nospēlēju deviņos gados, un man iepatikās šī uzstāšanās vienkāršiem, kā arī krietni vecāka gadagājuma cilvēkiem,” atklāj Normunds.

“Daudzās Latvijas pilsētās mums ir daudz draugu, un koncerttūre būs kā vēstījums viņiem. Mēs esam priecīgi jūs redzēt, bet mēs nebūsim vieni. Mēs būsim ar draugiem. Pa īstam uz skatuves mēs būsim seši, iespējams, ka varbūt vēl ar kaut kādiem pārsteigumiem, jo pārsteigumu ir sagatavots ļoti daudz,” smaidot teic Vitolds un neslēpj, ka “es ar Normundu esam ļoti cītīgi strādājuši. Jā, nākušas klāt mums ir ļoti labas, skaistas balsis no Rēzeknes Zaļo pakalnu kora, no mūsu lielās, zaļās ģimenes. Ir nākušas klāt arī daudzas jaunas dziesmas, kuras dzirdēsiet.” Pārsvarā tieši šajos koncertos klausītāji varēs iepazīties ar pilnīgi jaunām oriģināldziesmām, bet būs arī dažas tautasdziesmas grupas “Galaktika” skanējumā. “Mums ir ilggadējā sadarbība ar mūsu vietējo dzejnieci, novadnieci Leontīni Apšenieci un, protams, būs arī Normunda jaunās dziesmas,” atklāj Vitolds.

Noteikti koncertos varēs dzirdēt grupas populārās dziesmas “Rāzna”, “No visas sirds”, “Sauc atpakaļ” un citas tautā iemīļotas dziesmas. Uz skatuves kopā ar “Galaktiku” būs arī tautā iemīlētā, jaunā un šarmantā dziedātāja Ingrīda Balode, kura izpildīs dziesmu “Atpakaļ ceļa nav”.

Tieši šajos koncertos klausītājiem tiks piedāvāta unikāla iespēja dzirdēt pilnīgi jaunas un vēl nekur nepublicētas dziesmas no jaunā, topošā albuma “Galaktika un draugi”. Kā arī tautasdziesmas. Tautas mūzika caurvīs šos koncertus, jo puiši nekad nav slēpuši saknes, no kurienes nāk viņi un mēs visi.

Puiši sola, ka koncertuzvedums tiks ieturēts labākajās grupas “Galaktika” tradīcijās un sirsnībā – no asarām līdz smiekliem. Ir zināmas pirmās 17 grupas uzstāšanās vietas, bet koncertu skaits ar katru dienu palielinās. Pilnīgi iespējams, ka “Galaktika” aizbrauks arī pie jums!

Varbūt noder!!

22. III 15.00 Aizputes kultūras namā

29. III 16.00 Limbažu kultūras namā

1. IV.19.00 Jēkabpils tautas namā

11. IV 14.00 Valmiermuižas kultūras namā

12. IV 16.00 Skrīveru kultūras centrā

18. IV 18.00 Kuldīgas kultūras centrā

19. IV 18.00 Rīgā koncertzālē “Rīga”

21. IV 18.30 Gulbenes kultūras centrā

23. IV 19.00 Kokneses kultūras namā

28. IV 19.00 Ludzas kultūras namā

30. IV 19.00 Tukuma kultūras namā

5. V 19.00 Talsu tautas namā

7. V 19.00 Dobeles kultūras namā

13. V 19.00 Daugavpils LKC

15. V 19.00 Rēzeknes kultūras namā

22. V 19.00 Cēsu CATA

24. V 18.00 Mālpils kultūras centrā

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv

Cena: EUR 4 – 6

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+