×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
1. jūlijs, 2013
Drukāt

“Galaktikas” zvaigžņu stunda


Foto - Oskars Jūra, Gata Šļūkas zīmējumsFoto - Oskars Jūra, Gata Šļūkas zīmējums

Pēterdienas vakarā Ventspils Reņķa dārzā jau desmito reizi tika noskaidrota Latvijas televīzijas raidījuma “Latvijas šlāgeraptauja” gada vispopulārākā dziesma.


 

Šogad no 12 finālistiem, kas cīnījās par sirdsdziesmas titulu, starp mazāk zināmiem dalībniekiem bija arī divi pieredzējuši aptaujas uzvarētāji – divkārtējais šlāgeraptaujas uzvarētājs Dzintars Čīča un pērn populārākā šlāgera izpildītāji – grupa “Galaktika”.

Pēc balsojuma televīzijas tiešraides laikā par šīgada populārāko sirdsdziesmu skatītāji atzina ziemas posma uzvarētājdziesmu “No visas sirds”, ko izpilda grupa “Galaktika”. Viņiem aptaujas noslēgums bija īsta zvaigžņu stunda – dziesma par populārāko tika atzīta arī Ventspils pilsētas balsojumā un pēc aptaujas nosacījumiem – arī par labāko oriģināldziesmu. Mūziķi no Rēzeknes saņēma arī “Latvijas Avīzes” tradicionālo simpātiju balvu – mākslinieka Gata Šļūkas zīmēto karikatūru.

Otrajā vietā aptaujas finālā ierindojās dziesma “Pededzes krasti”, ko dzied grupa “Ginc un es”, bet trešajā vietā – “Dricānu Dominantes” izpildītais šlāgeris “Siltajām dvēselēm”.

01072013_GS_5

Pēc koncerta abi mūziķi no grupas “Galaktika” – Normunds Zušs un Vitolds Gorņevs – atzina, ka no augstā novērtējuma un atzinības jūtas mazliet apmulsuši. “Esam ļoti patīkami pārsteigti, bet šodien tiešām bija mūsu diena. Esmu dzimis 13. jūlijā, un jau pirms ilgāka laika kāds cilvēks man teica, ka šis – trīspadsmitais gads – būs man īpaši veiksmīgs. Tāds tas arī ir,” smaidot pēc koncerta iespaidos dalījās grupas solists un Rēzeknes Zaļo pakalnu kora vadītājs Normunds Zušs. “Šobrīd ir darba pilnas rokas – kopā ar Zaļo pakalnu kori sniedzam vairākus koncertus nedēļā, bet vakaros kā “Galaktika” spēlējam balles un muzicējam dažādos pasākumos. Pats turpinu rakstīt dziesmas un strādāju ar jauniešiem.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+