Laukos
Bizness

Gaļas pārstrādātājs “Lāses AM” modernizēs lopkautuvi par 35 551 eiro0

Foto LETA

Gaļas pārstrādātājs “Lāses AM” lopu kautuves grīdu betonēšanā un asins novadīšanas sistēmas izbūvē ieguldīs 35 551 eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Iepirkuma konkursā starp četriem pretendentiem uzvarējusi kompānija “Goldingen Invest”, kuras līgumcena ir 35 551 eiro (29 381 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN)).

Investīciju projekta īstenošanai “Lāses AM” plāno piesaistīt finansējumu Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma “Investīcijas materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās”. Būvdarbus plānots veikt ”Vallēs”, Rumbas pagastā, Kuldīgas novadā, un “Goldingen Invest” tie ir jāplāno laikā no šā gada 15.jūlija līdz šā gada 15.augustam.

Jau ziņots, ka 2016.gadā “Lāses AM” sāka realizēt Lauku atbalsta dienesta (LAD) projektu lauksaimniecības jomā, pārbūvējot liellopu novietni, uzbūvējot betonētu laukumu pie novietnes un iegādājoties jaunus pamatlīdzekļus lauksaimniecības vajadzībām, kā arī būvmateriālus stacionārā žoga izbūvei, bet pērn plānoja sākt īstenot jaunu projektu par pamatlīdzekļu iegādi lauksaimniecības vajadzībām, piesaistot Eiropas Savienības (ES) finansējumu.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2016.gadā “Lāses AM” strādāja ar 4,603 miljonu eiro apgrozījumu un 277 340 eiro peļņu. 2017.gada rezultāti vēl nav apkopoti.

“Lāses AM” ir reģistrēts 1996.gadā Kuldīgas novada Rumbas pagastā, pamatkapitāls ir 281 728 eiro. Uzņēmums Latvijas un Eiropas Savienības valstu gaļas pārstrādātājiem un mazumtirgotājiem piedāvā svaigu liellopu, jaunlopu un cūkas gaļu, kas audzēta gan ar bioloģiskām, gan konvencionālajām metodēm.

Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Aigars Melderis.

LA.lv