×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
4. februāris, 2013
Drukāt

Galerijā “Antonija” vērienīga izstāde “Hello”

foto - publicitātesfoto - publicitātes

Ziemai lūkojoties uz pavasara pusi ir pienācis laiks lielai un vērienīgai izstādei ar nosaukumu „Hello”. Klasiskās mākslas galerija „Antonija” rīko īpašu vecmeistaru un mūsdienu mākslinieku darbu izstādi, kuru varēs aplūkot galerijas telpās no 7.februāra.  

Nosaukums izstādei ir kā sveiciens pavasarim un visiem tiem, kam nav sveša laba glezniecība. Šoreiz klasiskās mākslas galerija „Antonija” iepriecinās ar tādiem retumiem, kā diviem Kārļa Padega darbiem 1934. gada „Hallo, Bebi”  un 1939. gada „Dejotāja”.  No klasiķiem būs apskatāmi arī V. Irbes lielformāta darbs „Kurpniekmeistari” un neliela izmēra pastelis „Vasaras vidū”,  pārstāvēts arī J. Pauļuks ar četriem darbiem „Plenērā”, „Lauku ainava”, „Trīs meitenes” un ogles zīmējumu „Akts”, J. Tīdemanis – diviem portretiem, kā arī ar humora pieskaņu zīmētais I. Zeberiņa „Kāzu mielasts pagalmā”. Skatītājiem būs iespēja gūt prieku no J. Jaunsudrabiņa, J. Strazdiņa, K. Miesnieka, A. Skrides, A. Egles, K. Ubāna, J. Tillberga , G. Šenbergs, L. Svempa, B. Celmiņa,  J. Spriņģa, J. Oša, B. Bērziņa, L. Mūrnieka, H. Siliņa, E. Vintera  un daudzu citu izcilu Latvijas mākslinieku darbiem.
No grafikas darbiem, ieskaitot K. Padega darbus, būs apskatāms arī S. Vidbergs, H. Vīka, K. Fridrihsons, I. Krolle, M. Maskutova, V. Lēnerte-Grasa, M. Muižule u.c.
Mūsdienīgāku ieskatu radīs jaunākas paaudzes mākslinieku darbi – B. Delles, A. Ņikitina, A. Zariņas, D. Viduleja, S. Daugules, K. Zariņas, I. Zalāna, S. Kuzmina, A. Auderes un D. Zakmanes.
Ekspozīcijā būs arī aplūkojami seši pasaules slavu guvušā baletmeistar Māra Liepas (1936-1989) fotoportreti, kas fotografēti dažādos viņa dzīves periodos. Kā arī tēlnieces Viktorijas Pelšes neliela izmēra bronzas skulptūra, kas radīta sirreālisma stilā.
Izstāde būs ļoti daudzveidīga, gan pēc sižeta, gan pēc izstādītajiem darbiem.  Ekspozīcijā būs apskatāmi 200 mākslas darbi, kas noteikti iepriecinās pat pašus prasīgākos mākslas cienītājus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+