Mobilā versija
+4.3°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
12. jūnijs, 2015
Drukāt

“Galerijā Centrs” izveidots “tiešais vads” ar Venēciju (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 11. maijā, Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs (LLMC) un mākslinieki Katrīna Neiburga un Andris Eglīti t/c “Galerija Centrs” esošajā Rīdzenes ielā atklāja skulpturālu objektu – skatāmlūku, kas ir atsauce uz šī gada Latvijas paviljonu ARMPIT 56. Venēcijas mākslas biennālē, portālam LA.lv pavēstīja Latvijas paviljona 56. Venēcijas mākslas biennālē sabiedrisko attiecību vadītāja Marta Krivade.

Kā norāda LLMC vadītāja Solvita Krese, skulpturālais objekts ir kā pirkstu nospiedums vērienīgajai Latvijas ekspozīcijai Venēcijā. Tas kopā ar Latvijā pazīstamākā arhitektūras fotogrāfa Anša Starka fotogrāfijām, kas tapušas ekspozīcijas uzbūves laikā, ir centiens notvert Latvijas paviljona sajūtu un iedzīvināt to tepat Rīgā.

“Ņemot vērā, ka par Latvijas paviljonu saņemam tik daudz labu atsauksmju no visas pasaules un pirmajā mēnesī to apmeklējuši jau 26 tūkstoši mākslas skatītāju, mēs nolēmām sajūtu par ARMPIT ienest arī Rīgas pilsētvidē. Venēcija ir tālu, ne visiem sasniedzama, taču šeit – Rīdzenes ielā katrs var pienākt un ielūkoties skatāmlūkā, lai noķertu sajūtu par tur uzcelto Latvijas paviljonu,” par skulpturālo objektu stāsta Krese.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. lauku maju ara tualete- // ABSOLUTI NOZELOJAMI

  2. Miers būdām, kārš pilīm, kaut kur dzirdēts.

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+