Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Janīna, Linda
Svētdiena, 20. augusts, 2017
3. jūnijs, 2015
Drukāt

Galerijā “Daugava” uz dzīves teātri aicina “Dimitera kunga izstāde”

Foto: LETAFoto: LETA

Galerijā “Daugava” no 10. jūnija līdz 25. jūlijam būs apskatāma Jura Dimitera darbu izstāde “Dimitera kunga izstāde”, LA.lv uzzināja galerijā.

Jau simtiem reižu dzirdēts, ka dzīve tiek salīdzināta ar teātri – traģēdiju, komēdiju, farsu un tamlīdzīgi. Arī Jura Dimitera māksla ir skatuve, uz kuras tiek izspēlētas dažādas epizodes ar lietām un vietām. Gaismu meistars ir pati asprātība, scenogrāfs un kostīmu mākslinieks – Juris Dimiters, jo tieši scenogrāfiju viņš studēja Mākslas akadēmijā un ir pielietojis tur gūtās zināšanas pat uz lielās Operas skatuves.

“Veram vaļā galerijas “Daugava” durvis un izrāde “Dimitera kunga izstāde” sākas – uz skatuves tiek izspēlētas dzīves epizodes, kas kaislību, mīlas, nodevības, greizsirdības, varas kāres un nebeidzamu sapņu un fantāziju pārpilnas kā pati Vijama Šekspīra lugu pasaule,” tēlaini salīdzina galerijas īpašniece. Juris Dimiters talkā ņem klasiskos paņēmienius – ironija, paradokss, simbolu un alegoriju valoda –, kā arī laikmetīgās tehnoloģijas.

Pievienot komentāru

Viss sākās ar "Līko gurķi". Ināra Slucka - Jūlija Cēzara lomā!Ģertrūdes ielas teātris jauno sezonu atklājis ar režisora Andreja Jarovoja iestudējumu – vienu no zināmākajām Šekspīra traģēdijām "Jūlijs Cēzars".
Draugiem Facebook Twitter Google+