Mobilā versija
+1.6°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
3. jūnijs, 2015
Drukāt

Galerijā “Daugava” uz dzīves teātri aicina “Dimitera kunga izstāde”

Foto: LETAFoto: LETA

Galerijā “Daugava” no 10. jūnija līdz 25. jūlijam būs apskatāma Jura Dimitera darbu izstāde “Dimitera kunga izstāde”, LA.lv uzzināja galerijā.

Jau simtiem reižu dzirdēts, ka dzīve tiek salīdzināta ar teātri – traģēdiju, komēdiju, farsu un tamlīdzīgi. Arī Jura Dimitera māksla ir skatuve, uz kuras tiek izspēlētas dažādas epizodes ar lietām un vietām. Gaismu meistars ir pati asprātība, scenogrāfs un kostīmu mākslinieks – Juris Dimiters, jo tieši scenogrāfiju viņš studēja Mākslas akadēmijā un ir pielietojis tur gūtās zināšanas pat uz lielās Operas skatuves.

“Veram vaļā galerijas “Daugava” durvis un izrāde “Dimitera kunga izstāde” sākas – uz skatuves tiek izspēlētas dzīves epizodes, kas kaislību, mīlas, nodevības, greizsirdības, varas kāres un nebeidzamu sapņu un fantāziju pārpilnas kā pati Vijama Šekspīra lugu pasaule,” tēlaini salīdzina galerijas īpašniece. Juris Dimiters talkā ņem klasiskos paņēmienius – ironija, paradokss, simbolu un alegoriju valoda –, kā arī laikmetīgās tehnoloģijas.

Pievienot komentāru

Mežaparka estrādes pārbūve var maksāt daudz dārgāk nekā plānots (2)Mežaparka estrādes pārbūves 1.kārtas konkursā saņemtie pretendentu piedāvājumi par sešiem līdz desmit miljoniem eiro pārsniedz tam paredzēto finansējumu, informējot par konkursa pretendentiem,
Draugiem Facebook Twitter Google+