Latvijā
Sabiedrība

Galerija. Foto izstāde Doma laukumā – “Toreiz un tagad”0

Izstāde Doma laukumā “Toreiz un tagad”. Foto: Dainis Bušmanis

Atzīmējot Baltijas valstu simtgadi, līdz 27. aprīlim Doma laukumā ir apskatāma Tallinas un Viļņas fotogrāfiju izstāde “Toreiz un tagad”, kas īstenota kā projekts “Baltijas valstu simtgades svinības. Rīgas un sadraudzības pilsētu Viļņas un Tallinas kopprojekts”. Šī izstāde ir viens no Latvijas valsts simtgades Rīgas programmas pasākumiem.

Izstādē rīdziniekiem un pilsētas viesiem ir iespēja apskatīt lielformāta fotomākslas darbus, kuros redzams atskats uz abu Latvijas kaimiņvalstu galvaspilsētu vēsturi un šodienu. Tallinas veidotajā ekspozīcijā apkopotas 39 fotogrāfijas, kurās pilsēta dokumentēta 1918. un 2018. gadā. Savukārt Viļņas ekspozīciju veido 19 fotogrāfijas, kas uzņemtas Lietuvas valsts nozīmīgākajos notikumos simts gadu periodā.

Izstāde tapusi ar Rīgas pašvaldības atbalstu, sadarbojoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam (RD IKSD), Tallinas Kultūras departamentam un Viļņas Izglītības, kultūras un sporta departamentam. Izstādes kurators ir fotogrāfs Ilmārs Znotiņš. Izstāde ir skatāma bez maksas divdesmit četras stundas diennaktī, vakarā un naktī ekspozīcija tiek apgaismota.

Foto: Dainis Bušmanis

Galerijas nosaukums

LA.lv