×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
24. aprīlis, 2013
Drukāt

Galerijā “Istaba” jau 100. izstāde

foto - publicitātesfoto - publicitātes

No 29. aprīļa līdz 25. maijam galerijā “Istaba”– galerijas veidotā izstāde “Viena diena manā mūžā” liek sirdīm priekā gavilēt par garās ziemas beigām un iemieso viskarstākās ilgas un cerības piedzīvot saulainu vasaru pie Baltijas jūras.  

Radošā komanda – Kristīne Jurjāne, Linda Lūse, grimma māksliniece Ilze Trumpe un fotogrāfs Didzis Grodzs – klasiskās kompozīcijās iedzīvinājuši 20. gs. 60. un 70. gadu peldkostīmus, ietērpjot tajos galerijas “Istaba” darbinieces. Fotosesijas pamats un iedvesmas avots – Kristīnes Jurjānes personīgā vēsturisko peldkostīmu kolekcija, kuru papildinājuši krājumi no Miera ielā mītošās – pagājušā gadsimta tērpu nomas “Uzvalks un kleita”.

Izstādes nosaukums tās dalībniekiem atgādina par fotosesijas dienu kā vieglu un skaistu piedzīvojumu pagājušās vasaras nogalē Jūrmalciemā, un atmiņās liek iegriezties kādai 70. gadu Raimonda Paula skaņuplatei, aicinot uz deju. Jo neviļus jāatskārš – šī ir simtā izstāde galerijā “Istaba”, kas, līdz ar savu pirmo izstādi “Apgleznotas paplātes”, tika atklāta 2004. gada decembrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+