×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
22. septembris, 2015
Drukāt

Galerijā “Pegazs” izlikts Sabīnes Līvas “Domino”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīgā, galerijā “Pegazs”, līdz 16. oktobrim apskatāma Sabīnes Līvas gleznu izstāde “Domino”, portālam LA.lv pastāstīja galerijas vadītāja Līga Elizabete Sāne.

Sabīnes Līvas jaunākā personālizstāde rāda mākslinieces 2015. gadā radītās gleznas, kuru kopējā noskaņa ir meditatīvs miers un gaismas spēles, spēle, kura liek uzturēties mākslinieces maigajā pasaules redzējumā, dzīves nianšu un mirkļa trauslumā. Kanādā apgūtā dzīves un mākslas pieredze ienes jaunu pārdzīvojumu skatītājam. Trauslums, kas vieno visu – toņu un faktūŗu, motīvu un noskaņu, tēlu un līniju domino. Spēle kā dzīves prieka elements, spēle kā iespēja paraudzīties un lietām un pasauli caur citu rakursu,

Sabīne Līva ir dzimusi Rīgā, Latvijā un šobrīd strādā gan Latvijā gan Kanādā. Viņa studējusi tekstilmākslu un glezniecību Latvijas Mākslas Akadēmijā, Ontario Mākslas un Dizaina koledžā OCAD, Toronto, Kanādā un Florencē, Itālijā. Piedalījusies Art Expo New York, divus gleznojumus izstādījusi Venēcijas Biennāles ietvaros.

Sabīnes Līvas gleznojumus savai publiskajai kolekcijai izvēlējušies nozīmīgi uzņēmumi un sabiedriskās organizācijas, tostarp Ritz – Carlton Toronto (Kanāda), Dubai Ritz (AAE), Four Seasons Jackson Hole (ASV), Spin Master (Kanāda), CBC Radio (ASV).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+