×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
19. februāris, 2014
Drukāt

Galilejs apgrieztos kapā otrādi: cilvēki aizmirsuši, ka Zeme griežas ap Sauli (4)

Foto: wikimedia.comFoto: wikimedia.com

Tieši vienu dienu pēc ievērojamā itāļu zinātnieka Galileo Galileja 450. dzimšanas dienas, proti, 15. februārī, ASV Nacionālais zinātnes fonds atklājis rezultātus pētījumam, kas liecina: katrs ceturtais amerikānis nezina, ka Zeme griežas ap Sauli, ziņo portāls www.science.time.com.

Ceturtā daļa amerikāņu – tie ir aptuveni 78 miljoni cilvēku, sešreiz vairāk nekā Galileja dzimtajā Itālijā viņa dzīves laikā. Vienīgais, kas varētu mierināt amerikāņus, ir fakts, ka eiropieši heliocentrisma eksāmenā ieguvuši vēl sliktākus rezultātus: to, ka Zeme riņķo ap Sauli, nezina 36 procenti Eiropas iedzīvotāju…

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Un šitie diktē kā jādzīvo mums visiem!

  2. +cilvēki aizmirsuši, ka Zeme griežas ap Sauli+ , bet cilvēki ir arī piekrituši Vienotības muļķībai, ka var atvērt elektrotirgu – tikai kur tie 2 ; 3; 4 ražotāji un tālāk tirgotāji. Ražo viens un tad ir tikai starpnieki dažādu puķkopju personā…Tā tas pats vien ir… galīgs naivums un kādam % no nekā ?

  3. No fizikas viedokļa Zeme negriežas ap Sauli, bet Zeme, Saule un planētas griežas ap visu ķermeņu sistēmas masas centru. No ģeometrijas viedokļa visi koordinātu sākumpunkti ir līdztiesīgi – ja izvēlas Zemi par koordinātu sākumpunktu, tad Saule tiešām griežas ap Zemi.

  4. Ko nu par to! Lielākā daļa vēl joprojām tic neopagānu pasakām, ka cilvēks radies no pērtiķa.

Draugiem Facebook Twitter Google+