Ekonomika
Bizness

“Galleria Riga” paziņo par spēcīga zīmola veikala atvēršanu0

Publicitātes foto

Šī gada rudenī tirdzniecības centrā “Galleria Riga” tiks atklāts pirmais “& Other Stories” veikals Baltijā, portāls “LA.lv” uzzināja no “Galleria Riga” pārstāvjiem.

Jaunais veikals atradīsies tirdzniecības centra “Galleria Riga” 2. un 3. stāvā, kopā gandrīz 740 kvadrātmetru platībā.

Martins Otsa, “East Capital Real Estate” investīciju pārvaldnieks norāda, ka “& Other Stories” šobrīd ir starp pievilcīgākajiem un straujāk augošajiem zīmoliem, turklāt ar savu īpašu rokrakstu.

Lai saglabātu konkurētspēju arvien mainīgajā mazumtirdzniecības nozarē, atslābt nedrīkst ne uz brīdi, īpaši situācijā, kad Baltijā tiek atklāti jauni un paplašināti jau esošie tirdzniecības centri, atzīst M. Otsa.

Viņš saka: “Baltijas tirgus ir salīdzinoši neliels, tādēļ šāda zīmola ienākšana tajā ir patiesi nozīmīgs notikums. Zinām, ka “Galleria Riga” klients ir prasīgs un izvēlīgs, gatavs investēt kvalitātē, meklē unikālo. Un mēs esam gatavi to piedāvāt”.

2018. gadā un 2019. gada pirmajā ceturksnī t/c “Galleria Riga” uzrādījis labus izaugsmes rezultātus gan apmeklētāju plūsmas, gan apgrozījuma rādītājos.

“Tik spēcīga modes un dzīvesstila zīmola, kāds ir “& Other Stories”, atklāšana “Galleria Riga”, pilnveidos tirdzniecības centra piedāvājumu un veicinās turpmāku izaugsmi. Protams, pievienos vērtību mūsu esošajiem klientiem, vienlaikus piesaistot arī jaunus,” pauž Zane Šulca, centra “Galleria Riga” vadītāja.

“& Other Stories” tika dibināts 2013. gada martā un piedāvā plašu apavu, somu, aksesuāru, skaistumkopšanas produktu un ready-to-wear apģērbu klāstu sievietēm.

Ateljē Parīzē, Stokholmā un Losandželosā izstrādā daudzveidīgas modes un skaistumkopšanas kolekcijas ar lielu akcentu uz detaļām un uzsvaru uz kvalitāti.

“& Other Stories” veikali pieejami Austrijā, Beļģijā, Dānijā, Somijā, Francijā, Vācijā, Īrijā, Itālijā, Nīderlandē, Polijā, Dienvidkorejā, Spānijā, Zviedrijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Kuveitā, Katarā, Apvienotajā Karalistē un ASV.

“Galleria Riga” ir 24 300 kvadrātmetru plašs tirdzniecības centrs Rīgas aktīvākajā centra daļā, Dzirnavu ielā 67.

“Galleria Riga” īpašnieks ir “East Capital Baltic Property Fund III”, ko pārvalda “East Capital”. Tirdzniecības centra ikdienas darbību un pārvaldību nodrošina “BPT Real Estate” un “The Retail Headquarters”.

“East Capital Baltic Property Fund III” ir nekustamā īpašuma fonds, ko 2015. gada augustā izveidoja “East Capital”.

Fonds veic investīcijas Tallinā, Rīgā un Viļņā, augstas kvalitātes komercīpašumos ar spēcīgu nomnieku sastāvu. Fonda pamatkapitāls ir 100 miljoni eiro, un tas ir paredzēts institucionālajiem ieguldītājiem.

Pašreiz fonda investīciju portfelī ir tirdzniecības centrs “Vesse”, “Nehatu” loģistikas parks un pirmā “Hilton” viesnīca Tallinā, kā arī “P5” loģistikas komplekss un “Galleria Riga” Rīgā.

“East Capital Real Estate” ir daļa no “East Capital” grupas, kas ir vadošais nekustamo īpašumu aktīvu pārvaldītājs Baltijas valstīs.

Uzņēmuma komanda pārvalda trīs fondus ar 25 īpašumiem, kuru platība sasniedz 400 000 kvadrātmetru un vērtība – vairāk nekā 415 miljoni eiro.
Saistītie raksti

“East Capital” ir neatkarīgs aktīvu pārvaldnieks, kas dibināts Zviedrijā 1997. gadā ar pārstāvniecībām Dubaijā, Honkongā, Luksemburgā, Maskavā, Oslo, Stokholmā un Tallinā.

Uzņēmums pārvalda 3,2 miljardus eiro valsts akciju fondos, nekustamā īpašuma fondos, kā arī privāto kapitālu plašai starptautiskai investoru bāzei, tostarp vadošajām institūcijām.

LA.lv