×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
3. decembris, 2014
Drukāt

Gals klāt! Kā izskaidrot mistiskās, bet patiesās nāves priekšnojautas? (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Mistiski

Kādam pirms došanās uz lidostu piemetušās vēdergraizes, cits pēkšņi uzzinājis par tuva radinieka nāvi, vēl kāds, kāpjot pa trepēm, izmežģījis kāju un nokavējis vilcienu.

Izrādās, daudzi cilvēki neilgi pirms nāves izjūt depresijas stāvokli, kas var ilgt no nedēļas līdz pusgadam.

Autors – Anda Kaļinka

Dažkārt cilvēkus pārņem dīvainas, racionāli nepamatotas nāves tuvuma priekšnojautas. Psihologi atzinuši, ka to iemesls bieži vien ir zemapziņā mītošās nāves bailes vai, gluži otrādi, – nevēlēšanās dzīvot. Tādā gadījumā baisās nojautas nav izraisījuši reāli draudi, taču mēdz gadīties arī citādi, proti – priekšnojautas izrādās patiešām nāvīgas.

Cilvēki bez auras un nāve liftā

Īpaši jūtīgi par drīzās nāves priekšnojautām allaž bijuši cilvēki ar ekstrasensorām spējām. Autobiogrāfijā “Aiz sagadīšanās robežas” ekstrasenss Aleks Tanu min daudzus gadījumus, kad nekļūdīgi paredzējis nāvi pilnībā veselam cilvēkam nedēļu vai pat vairākus mēnešus pirms tās faktiskās iestāšanās.

Reiz, praktizējot auras lasīšanu, Tanu ieteica jaunai sievietei neprecēties ar cilvēku, ar kuru viņa bija saderinājusies, jo viņam gandrīz nebija auras. Tiesa, viņam neesot bijis drosmes pateikt, ka viņš ir uz nāves sliekšņa.

Pēc dažām nedēļām sieviete atsūtīja Tanu vēstuli, kurā rakstīja, ka viņas vīrs nomiris ar sirdslēkmi svētdienas rītā. Citu reizi Tanu uzrakstījusi sieviete par vīra slikto pašsajūtu un jautājusi, kāda nākotne viņu gaida. Arī te Tanu redzēja nāvi. Šoreiz uz jautājumu viņš atbildēja tieši, sakot, ka viņas vīram ir smadzeņu vēzis un drīz viņš mirs.

Cits ekstrasenss reiz teica, ka redzējis nāvi, stāvot vienā no debesskrāpja augšējiem stāviem, gaidīdams liftu. Kad lifts atbrauca un durvis atvērās, viņu pārņēma šausmas – visiem četriem lifta pasažieriem nebija auras. Liftā iekāpa vēl viens cilvēks, un tūlīt arī viņa enerģētiskais apvalks pazuda. “Tā ir nāves zīme!” nodomāja ekstrasenss. “Es gribēju pateikt, lai viņi kāpj laukā no lifta un pagaida nākamo, taču zināju, ka neviens manī neklausīsies.” Durvis aizvērās, un lifta kabīne šķērsoja 22 stāvus, aizraujot nebūtībā piecus cilvēkus, kas tajā atradās. Neizskaidrojamu iemeslu dēļ nenostrādāja avārijas bremzes…

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tā ir.

Draugiem Facebook Twitter Google+