Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
24. aprīlis, 2015
Drukāt

Galvaspilsētā savāktos atkritumus izvedīs bez maksas (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Atkritumu kaudzes Lielās talkas laikā Mežaparkā.

Rīgas dome (RD) Lielās talkas, Spodrības mēneša un Meža dienu ietvaros savāktos atkritumus izvedīs par velti, informēja RD pārstāve Iveta Bulāne.

Viņa norādīja, ka vienošanās starp Rīgas pašvaldību un “Getliņi EKO” paredz, ka minēto akciju laikā galvaspilsētas teritorijā savāktie cietie sadzīves atkritumi 1500 tonnu apmērā Getliņu poligonā tiks pieņemti par brīvu.

Tāpat viņa akcentēja, ka iedzīvotājiem pašiem nogādāt atkritumus uz Getliņu poligonu nav iespējams.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Anonīms
  Pirms dažām sekundēm
  0
  0
  Lai arī pēc skandāla ar Dānijas metodisko materiālu “Pirmsskolas, kurās ir vieta Pepijprinčiem un Pirātprincesēm” un bērnu grāmatām „Diena, kad Kārlis bija Karlīna” un “Diena, kad Rūta bija Rihards” (2012) sabiedrība tika nomierināta, ka metodiskais materiāls ir radoša neveiksme, un pašiem jārada savi materiāli, Valsts izglītības satura centrs tomēr ir palicis pie citas pārliecības. Centra Vispārējās izglītības satura nodrošinājuma nodaļas vadītāja vietniece Ineta Upeniece konferencē “Combating Gender Stereotypes in and through Education” (Cīņa pret dzimumstereotipiem izglītības saturā un procesā”;), kas notika Helsinkos, Somijās 2014.gada 9.-10.oktobrī savā prezentācijā Dānijas metodisko materiālu un bērnu grāmatas par Kārli un Karlīnu minēja kā labās prakses piemēru, ko Latvijai bijusi drosme pārņemt.
  (pietiek.com)

  kas ir upeniece? Kāda viņas karjeras izaugsme?
  Kā tāds cilvēks varējis nonākt IZM?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+