Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Bērtulis, Boļeslavs
Trešdiena, 23. augusts, 2017
25. oktobris, 2016
Drukāt

Galvaspilsētas policisti palīdz nogādāt mājās apmaldījušos zēnu no Tukuma (1)

RPPRPP

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki sestdien palīdzējuši nogādāt mājās apmaldījušos zēnu no Tukuma.

Sestdienas vakarā, RPP darbinieki, saņēma informāciju, ka Rīgā „Zasulauka” stacijā atrodas 13 gadus vecs zēns, kurš dzīvo ārpus Rīgas un saviem spēkiem nevar nokļūt mājās.

Ierodoties notikuma vietā un apsekojot teritoriju, policijas darbinieki ievēroja kādu 13 gadus vecu jaunieti, kurš atradās publiskā vietā, bez vecāku uzraudzības pēc pulksten 22:00. Uzrunājot puisi, policijas darbinieki stādījās priekšā un paskaidroja ierašanās iemeslu. Puisis izskaidroja, ka dzīvo Tukumā, bet uz Rīgu devies kopā ar savu draugu. Rīgā jaunieši ieradušies pa dienu, zēns stāstīja, ka draugam bijusi kabatas nauda, un viņi kopā pirkuši saldumus, kurus notiesājuši, spēlējoties kādā rotaļu laukumā.

Bet pēc vairākām pavadītām stundām Rīgā puiša draugs it kā devies pie sava brāļa un licis gaidīt. Tā kā zēna draugs vairāku stundu laikā tā arī nav atgriezies, bet pašam puikam nebija naudas, viņš nevarēja nokļūt mājās. Veiktas pārrunas un pēc tām policijas darbinieki sazinājās ar puiša māti un izskaidroja radušos situāciju. Policisti zēnu nogādāja līdz Rīgas robežai, kur brīdi vēlāk ieradās arī zēna māte.
Jaunietis nodots mātes uzraudzībā, bet par notikušo informēti Rīgas pašvaldības policijas Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas speciālisti, kuri izvērtēs situāciju un iesaistīto personu atbildību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Draugs ir atradies?

“Lidoja” pa Ventspili: “BMW” vadītājs traucas ar ātrumu 226 km/h (4)Valsts policija (VP) 22.augustā ap plkst. 23:50 Ventspilī, Talsu ielā, apturējusi “BMW 535” transportlīdzekļa vadītāju, kurš atļauto 50 km/h vietā pa pilsētu traucies ar ātrumu 226 km/h, portālu LA.lv informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+