×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
10. jūlijs, 2015
Drukāt

Mums svarīgāks saturs, nevis politiskie darījumi. Saruna ar NA ģenerālsekretāru Raivi Zeltītu (11)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Raivis Zeltīts politikā iesaistījās pirms pieciem gadiem, vēl būdams vidusskolnieks. Šobrīd viņš ir Nacionālās apvienības ģenerālsekretārs un valdes loceklis, kā arī Mārupes domes deputāts. Strauja izaugsme… 
R. Zeltīts uzskata, ka to pašu varētu teikt arī par Nacionālo apvienību, kurai šobrīd esot nostiprināšanās laiks.

– Rodas iespaids, ka ģenerālsekretārs Nacionālajā apvienībā ir tāds nestabils amats. Priekšsēdētāji paliek tie paši, bet ģenerālsekretāri ik pēc laika mainās. Ar ko tas skaidrojams?

– Ģenerālsekretāra amats vairāk saistīts ar partijas iekšējām lietām. Droši vien izskaidrojums ir tāds, ka pati partija kopš 2010. gada ir atradusies pārmaiņu procesā. Notika “Visu Latvijai” un “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK apvienošanās, tai bija vairākas stadijas, un nu gan juridiski, gan pēc būtības mēs esam viena partija. Tagad ir nostiprināšanās laiks.

– Ko tas nozīmē?

– Tā kā tuvākajā laikā nav paredzamas ne Saeimas, ne pašvaldību vēlēšanas, var veltīt vairāk laika partijai, tās organizatoriskajai struktūrai, darbam ar jauniešiem. Partija ir piedzīvojusi strauju izaugsmi – pirms pieciem gadiem mūs neviens negribēja ņemt vērā, bet tagad NA ir Saeimas priekšsēdētāja amats, vairāki ministri un nozīmīga vieta Latvijas politikā. Arī reģionāli mēs esam izpletušies, biedru skaits ir pieaudzis. Taču tas prasa strukturēšanu, informācijas aprites uzlabošanu un citus organizatoriskus pārkārtojumus. Tas ir ģenerālsekretāra pienākums.

– Viens no pienākumiem, ar ko nodarbojas partiju ģenerālsekretāri, ir ziedotāju piesaistīšana. Tas laikam jums ir vairāk ģenerālsekretāra vietnieka Lūša kunga pārziņā? Viņš ir tāds saimniecisks cilvēks, labāk pārzina uzņēmēju vidi…

– Man ir divi vietnieki – Aigars Lūsis un Ēriks Eriksons. Lūša kungs man palīdz ar savu pieredzi un taktiķa spējām, taču tik konkrēta pienākumu sadalījuma mums nav.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. DOMĀJU, KA ZĒNAM JŪRA LĪDZ KAKLAM KĀ VISIEM JAUNAJIEM ENTUZIASTIEM BEZ DZĪVES PIEREDZES!!! KAMĒR NAV dzīves pieredze, esi NULLE…. ŠO ATZINUMU LAI KĀDS ATSPĒKO!?? PĒC 10 gadiem arī pašam nāks smiekli!?

 2. TIEŠĀM, KĀDU VIENU NOTIKUMU???… Ja tā, ka VIENS notikums var MAINĪT vēlēšanu attieksmi, nu tad NEZINU,kĀPĒC TIKA IEVĒLĒTAS ZZS, VIENOTIBA, NO SIRDS LATVIJAI, RA, kur bija tik daudz dažādu NOTIKUMU un ĀRPRĀTA….

 3. Vai tik tie karogi un lāpas nav forma nevis saturs? Saturs gan laikam būs saimnieciskie darījumi un interese kontrolēt elektroniskos plašsaziņas līdzekļus…

 4. ................... Atbildēt

  lai nu kurš gvelztu par darījumiem

 5. Latvija nevienam sevi neliek par piemēru kā tikumisku valsti un neuzskata to par iemeslu, lai iekarotu citas valstis. Tā ir būtiska atšķirība no krievijas. Citādi krievijas problēmas normālu latvieti neuztrauc. Tāpat kā Ziemeļkorejas vai Zimbabves problēmas. Saturs dabiski ir svarīgāks. Tikai kāds tas ir? Runās visi ir patrioti un liela daļa Latvijas tautas tādi ir arī sirdī.

 6. Jauneklim ļoti skanīgs amata nosaukums – ģenerālsekretārs.Atceros ka biedrs L.Brežņevs arī bija ģenerālsekretārs ,komunistiskai partijai. Intervijā norādīts uz alkoholisma un korupcijas sērgu Krievijā, vai Latvijā tā ir mazāka.

 7. ” Arī reģionāli mēs esam izpletušies, biedru skaits ir pieaudzis.”

  100% taisnība – nesen aizbraucu uz Zilupi un biju pārsteigts, ka visi staigā NA krekliņos un visi iestājas par latvisku Latviju. Arī Daugavpilī un Latgalē NA izpletusies tā, ka katrā apdzīvotā vietā pa nodaļai ar 30-40 Raivja Dzintara faniem.
  Un īpašs prieks par Krāslavu – tur biedru skaits pieaudzis no 2 līdz 1750!

 8. Prieks, ka NA piepulcējies jauns, sakarīgs cilvēks. Veiksmi cīņā par latvisku Latviju.

 9. Ar vienu notikumu man pietika,lai pārliecinātos, ka šim studentam nav ne mugurkaula, ne augstu morālo principu.Tas man iedragāja ticību NA ideāliem.

Draugiem Facebook Twitter Google+