Mobilā versija
+1.6°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
19. septembris, 2016
Drukāt

Galvenais, lai ir daudzveidība

pl19092016

“Lauri” ir viena no lielākajām Madonas novada dārzeņkopības saimniecībām, kur lauka dārzeņus tirdzniecībai zemnieks ARTIS BANDERS piedāvā jau divdesmit gadus. Saimniecībā tos audzē aptuveni desmit hektāros, teju 20 dažādus veidus, sākot no kartupeļiem un beidzot ar vizuāli skaistiem lapu dārzeņiem. Artim ir arī vairākas siltumnīcas, kurās gatavojas dažādu šķirņu paprika.

Par galveno uzdevumu Artis Banders uzskata pietiekamas dārzeņu kvalitātes un kvantitātes nodrošinājumu. Ja tas izdodas, zemnieks spēj pastāvēt. Tiesa, šāgada sausums un karstums, kas mijās ar lietu un vēsu laiku, dažādu kaitēkļu uzbrukumi augiem radīja stresu, stipri apgrūtinot labas ražas ieguvi.

 

Plašāk lasiet jaunākajā žurnālā “Praktiskais Latvietis”!

Pievienot komentāru

Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (17)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+