Mobilā versija
-2.8°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
19. septembris, 2016
Drukāt

Galvenais, lai ir daudzveidība

pl19092016

“Lauri” ir viena no lielākajām Madonas novada dārzeņkopības saimniecībām, kur lauka dārzeņus tirdzniecībai zemnieks ARTIS BANDERS piedāvā jau divdesmit gadus. Saimniecībā tos audzē aptuveni desmit hektāros, teju 20 dažādus veidus, sākot no kartupeļiem un beidzot ar vizuāli skaistiem lapu dārzeņiem. Artim ir arī vairākas siltumnīcas, kurās gatavojas dažādu šķirņu paprika.

Par galveno uzdevumu Artis Banders uzskata pietiekamas dārzeņu kvalitātes un kvantitātes nodrošinājumu. Ja tas izdodas, zemnieks spēj pastāvēt. Tiesa, šāgada sausums un karstums, kas mijās ar lietu un vēsu laiku, dažādu kaitēkļu uzbrukumi augiem radīja stresu, stipri apgrūtinot labas ražas ieguvi.

 

Plašāk lasiet jaunākajā žurnālā “Praktiskais Latvietis”!

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (8)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+