Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Bērtulis, Boļeslavs
Trešdiena, 23. augusts, 2017
2. janvāris, 2017
Drukāt

“Galvenais – nepazūdiet!”: “Bezvests.lv” izplata sirsnīgu apsveikumu

Foto no bezvests.lv meklētajiem cilvēkiem, kas ievietoti Facebook.Foto no bezvests.lv meklētajiem cilvēkiem, kas ievietoti Facebook.

Sabiedrībā populārā pazudušo cilvēku meklēšanas organizācija “bezvests.lv” apkopojusi pērnajā gadā paveikto.

“Visi kopā atradām ap 20 cilvēkiem, neskaitot tos, kurus atrada dažās stundās telefoniski un ar draugu un radinieku palīdzību,” vēsta organizācija savā “Facebook” profilā.

“Bezvests.lv” pateicas visiem brīvprātīgajiem, kas regulāri piedalās meklēšanas pasākumos, kā arī tiem, kas pievienojas pēc aicinājuma. Organizācija uzteic ikvienu, kas sociālajos tīklos dalās ar informāciju, lai tā sasniedz pēc iespējas lielāku auditoriju.

“Pateicoties laicīgai publikācijai internetā vai paziņojumam radio, dažkārt izdodas atrast cilvēku dažās stundās – sveiku un veselu,” norāda “bezvests.lv”.

Organizācijas novēlējums jaunajā gadā ir vienkāršs – “Galvenais – nepazūdiet!”

Cilvēku meklētāji - organizācijas brīvprātīgie. Foto no bezvests.lv Facebook konta.Cilvēku meklētāji - organizācijas brīvprātīgie. Foto no bezvests.lv Facebook konta.

Pievienot komentāru

“Lidoja” pa Ventspili: “BMW” vadītājs traucas ar ātrumu 226 km/h (4)Valsts policija (VP) 22.augustā ap plkst. 23:50 Ventspilī, Talsu ielā, apturējusi “BMW 535” transportlīdzekļa vadītāju, kurš atļauto 50 km/h vietā pa pilsētu traucies ar ātrumu 226 km/h, portālu LA.lv informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+