Horoskopi un mistika
Horoskopi

Galvenie nedēļas atslēgvārdi – ģimene un mājoklis. Horoskopi no 15. līdz 21. aprīlim0

Foto: Pexels

Auns

Nedēļa iesāksies uz optimistiskas nots, padari savu pirmdienas rītu īpašu ar savu īpašo rīta rituālu, darbībām, kas sagādā tev prieku. Nopietniem darbiem spēsi pieķerties tikai pēcpusdienā. Trešdienas pēcpusdiena un ceturtdiena piemērotas sadarbībai.

Vērsis

Nedēļas sākumā labi nodoties kādam vaļaspriekam, jo īpaši, ja to dari kopā ar līdzīgi domājošiem. Nedēļas otrajā pusē prasīsies vairāk laika veltīt sev, kļūsi noslēpumaināks. Nedēļas nogale labāk paies enerģijas taupības režīmā, pārdomāsi attiecības..

Dvīņi

Pirmdienas pēcpusdienu un otrdienu velti darbam un saimniecisku pienākumu veikšanai. Nedēļas otrajā pusē var rasties iespēja atjaunot kontaktus ar sen nesatiktu draugu vai kolēģi, tieksies pēc kontaktiem un sabiedrības… Neharmoniskākā diena – piektdiena.

Vēzis

Pirmdien iespējas nodibināt kontaktu ar kādu neordināru cilvēku. Otrdien runā konkrēti un skaidru valodu, citādi paliksi nesaprasts. Trešdiena – tavas emocionālās vajadzības var nesakrist ar apkārtējās pasaules prasībām, centies gūt apmierinājumu no tā, kas tev tiek dots.

Lauva

Pirmdienas rītā jutīsies daudz labāk, ja pirms iziešanas no mājas būsi kārtīgi saposies. Otrdien var rasties iespējas iekulties kādā piedzīvojumā. Trešdien, ceturtdien vari ieplānot sev kādu braucienu. Piektdiena būs visai emocionāla.

Jaunava

Nedēļas gaitā fokuss no attiecībām pamazām pāries uz naudas lietām. Var rasties nepieciešamība aprēķināt nodokļus vai interese par kredīta ņemšanu. Pastiprināsies tava pievilcība pretējā dzimuma acīs, kā arī interese par ezotēriku.

Svari

Pirmdien – sakārto mājokli. Nedēļas otrajā pusē kļūsi pasīvāks, gaidot aktivitāti no partneru vai laulātā puses. Ne vienmēr būsi apmierināts ar viņu uzvedību un izpausmēm, taču vairāk tavu uzmanību piesaistīs tādi cilvēki, kuri izrāda iniciatīvu.

Skorpions

Šonedēļ pārvērtēsi savas pēdējā laika aktivitātes. Būsi spējīgs atteikties no izklaidēm, lielāku fokusu vēršot uz darba jautājumiem un ikdienas pienākumu izpildi. Ja nepieciešams, veic kādas veselības analīzes. Pārvērtēsi arī ienākumus no sava darba.

Strēlnieks

Nedēļas sākumā pabeidz visus darbus, ka saistīti ar mājokli un pienākumiem pret ģimeni, jo nedēļas otrajā pusē darbs vairs nebūs prātā, gribēsi saņemt pelnīto atpūtu un kādu prieciņu. Atpūties, kad sanāk, jo drīz uzmanību prasīs veselības jautājumi.

Mežāzis

Māja un ģimene vēl tikko saistījās ar grūtībām un pienākumiem, taču drīz viss mainīsies – ar mājas jautājumiem saistīsies patīkamas lietas. Jutīsies apmierināts un komfortā. Varbūt tam nepieciešama dzīvesvietas maiņa. Varbūt – vienkārši būt tuvāk dabai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šonedēļ iespējamas darbības ar dokumentiem vai arī kāds brauciens. Vari tapt iesaistīts tādu jautājumu risināšanā, par kuriem nav zināmi visi fakti. Nekas cits neatliks kā paļauties uz intuīciju. Nedēļas nogalē var rasties interese par zinātniskās vai ezoteriskās literatūras iegādi.

Zivis

Nedēļas sākumā būsi populāra draugu vidū, attiecības var kļūt visai intensīvas. Nedēļas otrajā pusē var rasties jaunas idejas, kā nopelnīt naudu. Pastiprināsies vajadzība pēc komforta un garšīga ēdiena – šīm lietām naudu labprāt tērēsi.

LA.lv