Uncategorized

Gandrīz gadu basketbolists Sandis Valters nav sazinājies ar bērniem 2

Foto – Leta

Kā vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”, gandrīz gadu basketbolists Sandis Valters (39) nav sazinājies ar diviem saviem jaunākajiem bērniem, kas dzimuši attiecībās ar modeli Elīzu Kaurāti (32), ar kuru kopā bija četrus gadus. Sportists nemaksā arī uzturlīdzekļus.

ASV šobrīd dzīvo gan Elīza ar abiem bērniem – meitu Lea un dēlu Gabrielu, gan bērnu tēvs, kurš lai gan sākotnēji visai bieži pavadījis ar bērniem kopā laiku, pēdējā gada laikā nav izrādījis par viņiem interesi. Žurnālā Elīza Kaurāte atzīst, ka ļoti centusies izveidot ar bijušo mīļoto labas attiecības. “Uzskatu, ka bērniem ir svarīgi, lai tēvs piedalītos viņu dzīvē. Taču šķiet, ka Sandis mūsu attiecību iziršanu vēl nav līdz galam pārdzīvojis, tāpēc no mūsu nesakārtotajām attiecībām ir jācieš bērniem.”

Jau piecus gadus modele, kura nodarbojas ar māju, jahtu un ekskluzīvu auto izīrēšanu Maiami, bērnus uztur viena. Abi bērni mācās Maiami prestižākajā privātskolā. Dēls šogad uzsācis mācības 1. klasē, savukārt meita dzied un apmeklē baleta nodarbības.

Sandis Valters ir trīs bērnu tēvs. Vecāka meita Luīze dzimusi laulībā ar Katrīnu Valteri, ar kutu laulība tika šķirta pirms desmit gadiem.

LA.lv