Mobilā versija
Brīdinājums +0.2°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
21. septembris, 2015
Drukāt

Gandrīz puse iedzīvotāju audio, video un datorprogrammu pirātismu uzskata par attaisnojamu (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

47% Latvijas iedzīvotāju pauž uzskatu, ka audio, video ierakstu un datorprogrammu pirātisms ir attaisnojams, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas rezultāti.

31% no šiem cilvēkiem pirātisma attaisnošanai drīzāk piekrīt, savukārt 16% iedzīvotāju tam pilnīgi piekrīt.

Šī gada rādītāji, salīdzinot ar pagājušā gada rezultātiem, samazinājās par trim procentpunktiem. Neskatoties uz to, ka šogad fiksētais rādītājs ir zemāks nekā pērn, kad sasniegts augstākais rezultāts, šī gada rādītājs par pirātisma attaisnojamību ir otrais augstākais kopš 2000.gada.

Ideju par pirātisma attaisnojamību neatbalsta 47% iedzīvotāju, no kuriem 14% pilnīgi nepiekrīt apgalvojumam par to, ka pirātisms ir attaisnojams.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. tie ir tie, kuri paši NAV SPĒJĪGI ko sakarīgu RADĪT.
  Tādiem ir PĀRLIECĪBA , ka visai pasaulei viņus jāapgādā.
  .
  Pēc revolūcijām viņi pirmie IESPIEŽAS amatos, un, protams,
  iznīcina izkaroto.
  Toties viņi apskaužami veikli samudžina likumdošanu
  savā labā.

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+