×
Mobilā versija
+12.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
2. janvāris, 2013
Drukāt

Gandrīz puse iedzīvotāju šogad sagaida situācijas uzlabošanos

Foto - LETAFoto - LETA

Gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju sagaida, ka šogad viņu personiskā, sadzīves un ekonomiskā situācija būtiski uzlabosies, taču tikai nedaudz mazāka daļa ir pesimistiski noskaņoti, liecina pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja.

Aptaujā 48% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem atzina, ka sagaida 2013.gadu ar pārliecību, ka šajā gadā viņu personiskā, sadzīves un ekonomiskā situācija būtiski uzlabosies. Tostarp 15% aptaujāto pauda viedokli, ka šogad viņu personiskā, sadzīves un ekonomiskā situācija noteikti būtiski uzlabosies, bet 33% teica – drīzāk jā.

Savukārt 42% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju ir pesimistiskāki un domā, ka 2013.gadā viņu personiskā, sadzīves un ekonomiskā situācija būtiski neuzlabosies, tajā skaitā 13% aptaujāto prognozēja, ka būtiski uzlabojumi noteikti nav gaidāmi, bet 29% teica – drīzāk nē.

TNS piebilst, ka 10% aptaujāto nebija konkrēta viedokļa, kas viņus sagaida nākamajā gadā.

Aptauju pētījumu aģentūra TNS veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, no 2012.gada 18. līdz 20. decembrim ar interneta starpniecību aptaujājot 800 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+