Latvijā
Novados

Gandrīz pusmiljona eiro atlīdzība par ugunsgrēkā nopostītu ražotni 16

Publicitātes foto

Par ugunsgrēkā nopostītu ražotni Saldus novadā veikta viena no pēdējā gada laikā lielākajām atlīdzību izmaksām 430 000 eiro apmērā, informēja kompānija “If Apdrošināšana”.

Ugunsgrēks pagājušā gada 12. novembra agrā rītā izcēlās uzņēmumam “Akinor” piederošajā stikla šķiedras izstrādājumu ražošanas angārā, kad darba diena vēl nebija sākusies un cilvēki ēkā neatradās.

Saskaņā ar ugunsdzēsēju sniegto informāciju, Saldus novada industriālajā parkā “Sandes” esošā uzņēmuma metāla konstrukcijas angārs 860 kvadrātmetru platībā, ierodoties glābējiem dega ar atklātu liesmu visā tā platībā. Ugunsgrēka rezultātā ražotnes ēka tika pilnībā nopostīta, tāpat arī ēkā saimniekojošajam uzņēmumam “Norplast” piederošās stikla šķiedras izstrādājumu ražošanas iekārtas, aprīkojums, izejvielas un saražotā produkcija. Saskaņā ar ekspertu atzinumu ugunsnelaimi izraisīja elektroinstalāciju bojājums.

Galerijas nosaukums

“Abiem uzņēmumiem izmaksātā atlīdzība iekļauj zaudējumu kompensāciju gan par uguns nopostīto ražotnes ēku, gan tajā esošajām ražošanas iekārtām, aprīkojumu, izejvielām un gatavo produkciju. Lai gan jaunas ražotnes ēkas uzbūvēšana prasīs trīs mēnešus, mums izdevās pārcelt ražošanu uz citu ēku un turpināt ražošanu, nodrošinot saistību izpildi pret klientiem, kā arī saglabājot darba vietas visiem darbiniekiem,” stāsta “Norplast” vadītājs Māris Meija.

LA.lv