Mobilā versija
-2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
11. oktobris, 2016
Drukāt

Gandrīz visiem namiem Rīgā pieslēgta apkure (1)

Foto: LETAFoto: LETA

AS "Rīgas siltums" zīmols.

Otrdien, 11.oktobrī, apkure ir pieslēgta gandrīz visām jeb 99,9% SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) apsaimniekošanā esošo ēku.

Apkures pieslēgšana visām ēkām tika veikta pirmdien. Šobrīd ēkās, kuru siltumapgādes sistēmu apkalpo AS „Rīgas siltums”, tiek veikti sistēmas ieregulēšanas darbi.

Gadījumā, ja mājas iedzīvotāji konstatē, ka dzīvoklī radiatori nesilda vienā vai vairākās dzīvokļa telpās, RNP aicina ikvienu klientu informēt par situāciju apkures pakalpojumu sniedzēju AS “Rīgas siltums”, zvanot uz diennakts bezmaksas palīdzības tālruni 800 000 90 un piesakot dzīvokļa īpašuma apsekošanas darbus, lai speciālisti nepieciešamības gadījumā varētu veikt radiatoru vai apkures sistēmas atgaisošanas u.c. darbus.

Savukārt, ja mājai nav centralizētā apkure, bet ir individuāla mājas apkures sistēma, piemēram, gāzes katls, aicinām par situāciju informēt RNP, zvanot uz vienoto informācijas tālruni 8900. Katrs pieteikums tiek izskatīts individuāli un nepieciešamie apsekošanas un situācijas risināšanas darbi tiek veikti iespējami operatīvi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. RSU kojaam Maarupes ielaa NAV apkures!!!! NEMELOJIET!!!!

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+