×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
8. februāris, 2015
Drukāt

Gapoņenko Igaunijā esot aizturēts sešas stundas un tad atlaists (9)

Foto-LETAFoto-LETA

Aleksandrs Gapoņenko

“Nepilsoņu kongresa” nepārstāvēto parlamenta priekšsēdētāju Aleksandru Gapoņenko Igaunijas drošībsargājošās iestādes piektdien, 6.februārī, esot aizturējušas uz sešām stundām un tad palaidušas vaļā.

Gapoņenko aģentūrai LETA pastāstīja, ka viņu aizturējusi Igaunijas robežsardze tūlīt pēc tam, kad viņš šķērsojis tās robežu. “Uzreiz aiz robežas stāvēja mašīna un gaidīja. Acīmredzot, viņi noklausījušies manas telefonsarunas un lasījuši saraksti,” secina Gapoņenko. Viņš aizvests uz Pērnavu, kur aptuveni sešas stundas esot noturēts kādā pagrabā. Viņam nav paskaidroti aizturēšanas iemesli, ir noformēts protokols, kas arī neesot nemaz parādīts un iedots.

Pēc tam viņš palaists vaļā un patlaban Gapoņenko ir Latvijā. Viņš uzskata, ka ir aizturēts savas darbības dēļ, jo aizstāv krievvalodīgo tiesības Baltijā.

Pēc šādas aizturēšanas Gapoņenko plāno rakstīt vēstuli Vācijas kanclerei Angelai Merkelei un Francijas prezidentam Fransuā Olandam, jo, viņaprāt, tikai šīs personas patlaban var novērst jauna konflikta rašanos, kurā varētu tikt iesaistīta arī Baltija.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Vajadzēja to velnu iekaustīt pirms atlaida.

  2. Ir izperēta jauna nacija-krievvalodīgie,kura ir radusies tautu draudzības sakausēšanas tīģelī un tagad mekle sev teritoriju. Notikumi Ukrainā ir šīs jaunās,absurdās nacijas mēģinajumi materializeties.Īstenībā krievvalodīgo nacija ir izdomata lielkrievu šovinistu vajadzībām teritorijas un ietekmes paplašināšanai un ir reāls drauds Latvijas valstiskumam un neatkarībai.

    • Pēc būtības G. vārdos saskatāmi atklāti draudi. Tur pretīm G. darbībā – centieni tos draudus realizēt. Tas jau vairs nav diskusiju līmenī. Domāju ka igauņi viņam mutiski pateikuši daudz ko vairāk, ja nekādu cedeli nav devuši tad ari neuzskatījuši par vajadzīgu. Interesanti, kurām būtu vajadzīgs viņa murgus noklausīties? viņš tā patās ir vienkāršs un prognozējams.

  3. Igauņi var, Latvijas DP baidās pat tuvoties. Žēl, ka palaida. Latvijas DP aiztur tikai piketētājus Ukrainas aizstāvībai pie Krievijas vštniecības, kā arī īstu latvieti Daini Rūtenbergu par Krievijas karoga izraušanu Ušakova draugam bļujot ROSIJA,ROSIJA. Lai taču brauc kopā ar okupantiem uz savu rosiju !

  4. Žīds aizstāv – krievus ?!! …Interesanti gan !

  5. Garīgi slimos taču nevar ņemt nopietni un jāārstē, ja tā nav slimība, tad ko dara policija, kāpēc teroristi nav iesēdināti vai izraidīti uz dzimteni

  6. Pamatnaacijai,nav taadu tiesiibu,kaa,shaadiem pasaules staigaataajiem.Latvijaa,vinjiem privilegijas,nekur taa ar vinjim ne;aukleejas;.Malachi igauni.Tikai pie mums, taadi, Gaponenkas,Krivcovas var visu atljauties, trauceet straadaat parlamentaa,un vispaar…..

  7. Tad Gapoņenko ar savu organizāciju gatavojas ievilkt Baltiju KONFLIKTOS????????? Kāpēc tad viņu atlaida mājās? Ne Merkelei, ne Orlandam nav dotas tiesības iejaukties citu ES valstu un tautu dzīvē! Krievvalodigajiem visās Baltijas republikās ir TĀDAS TIESĪBAS, ka NEKAS TE NAV JĀAIZSTĀV ATTIECĪBĀ UZ VIŅIEM!? JĀAIZSTĀV IR ŠO VALSTU PAMATNĀCIJAS no tādiem kā Gapoņenko!!!?????

  8. Nenogremdējams . Piemirsu , kas tur vienmēr peld pa virsu ?…

Draugiem Facebook Twitter Google+