Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
18. februāris, 2014
Drukāt

“Garā pupa” aicina

Foto - LETAFoto - LETA

Bērnu kultūras projekts “Garā pupa” jau piekto sezonu aicina Latvijas novadus, pagastus un skolas pieteikt bērnus bezmaksas kultūrizglītojošām ekskursijām Rīgā.

To mērķis ir iepazīstināt ar kultūru bērnus no sešu līdz 12 gadu vecumam, kuriem reģionālās un sociālās nevienlīdzības vai vecāku kūtruma dēļ ir ierobežota pieeja kultūras aktivitātēm. Labdarības projekts “Garā pupa” sākts 2012. gada pavasarī, vēloties atgādināt sabiedrībai par kultūras nozīmi bērna personības izaugsmē un turpmākajā attīstībā. Kopš tā laika jau 2260 bērniem no Latvijas reģioniem ir bijusi iespēja iepazīt kultūras dzīves daudzveidību Rīgā, apmeklējot teātra izrādes, koncertus, izstādes u.c. kultūras pasākumus. Pateicoties projekta sadarbības partneriem un atbalstītājiem, ekskursiju organizatori pilnībā sedz visus ar ekskursiju saistītos izdevumus, aicinot pašvaldības segt tikai transporta izdevumus. Pieteikt dalību “Garās pupas” ekskursijām Rīgā iespējams Latvijas reģionu pašvaldībām un skolām, sadarbojoties ar vietējo sociālo dienestu. Vairāk “www.garapupa.lv”.

Pievienot komentāru

"Sēnītei" un Liepājas teātrim piešķirs kultūras pieminekļa statusuKafejnīcas "Sēnīte" ēka un Liepājas teātris iekļauti valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicētie paziņojumi.
Draugiem Facebook Twitter Google+