×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
28. marts, 2015
Drukāt

Garākās bizes konkursā uzvar meitene ar 92 centimetru garu matu rotu (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Garākās bizes konkursā Rīgā uzvarējusi meitene ar 92 centimetru garu matu rotu, aģentūru BNS informēja skaistumkopšanas izstādes “Expo Beauty2015” rīkotāji.

Konkursa “Garākā bize” finālā iekļuva septiņas kandidātes. Vērtēšanas komisija mērījusi gan bizes garumu, gan atsevišķos gadījumos arī to biezumu, kas kādai no pretendentēm sasniedzis pat 11 centimetru.

Pirmo vietu ieņēma rīdziniece LU humanitārās fakultātes studente Alisa Bulavkina – viņas nekrāsoti dabīgā bize izrādījās visgarākā no visām – 92 centimetri, otro vietu ieguva skolniece Maija Rubena, kuras bizes garums sasniedza 84 centimetrus, bet trešo vietu ieguva Burtnieku pagasta iedzīvotāja Aleksandra Mitničuka, kuras bize ir 80,5 centimetru garumā.

Pēc rīkotāju sniegtās informācijas, uzvarētāja Alisa stāstīja, ka ikdienā matus veido copē vai saņem astē, taču par godu konkursam bija tos sapinusi īpašā veidā, kā viņai patīk vislabāk. Kopt garus matus neesot īpaši sarežģīti, ilgāko laiku prasa žāvēšana.

“Neesmu pārliecināta, ka esmu garākās bizes īpašniece Latvijā – man ir māsa, kurai ir tikpat gari mati, un, iespējams, viņas bize varētu būt pat par pāris milimetriem garāka,” norādījusi uzvarētāja.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kādreizējais zaldāts Jānis J. Atbildēt

    Dienot krievu armijā 54. gadā Ļeņingradā, Ņevas prospektā redzēju ap 20-gadīgu vidēja auguma meiteni ar tjubeteiku galvā, – tātad uzbekieti, ar melnu bizi, kuras gals bija līdz kurpju augšdaļai. Gājēji apstājās un turpināja vērot lēni aizejošo. Neko līdzīgu 82 gados neesmu redzējis.
    Meitenes, – precieties ar uzbekiem…

  2. man prieks kad var izaudzet garus matus,man pasai ari ira gari,nesmu tik merijusi cik ira gari..

Draugiem Facebook Twitter Google+