Latvijā
Rīga

Garāmgājēja ziņo par vecpilsētā nomaldījušos un noraudājušos bērnu0


Attēls no notikuma vietas
Attēls no notikuma vietas
Foto RPP

Vakar, 4. jūnijā, kāda garāmgājēja likumsargiem ziņojusi par vecpilsētā nomaldījušos un noraudājušos bērnu, portālu LA.lv informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Neilgi pirms pulksten 14.00 RPP darbinieki saņēma informāciju par kādu 11 gadus vecu meiteni, kura vecpilsētā bija apmaldījusies. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā policijas autopatruļa.

Policisti, ierodoties notikuma vietā, sastapa izsaucēju ar bērnu. Ziņotāja pastāstīja, ka, ejot cauri vecpilsētai, ievērojusi raudošu meiteni. Sieviete apstājusies un noskaidrojusi, ka bērns pirms neilga laika ir sastrīdējies ar mammu. Strīda laikā meitene aizskrējusi prom un apmaldījusies.

Kārtības sargi noskaidroja mātes tālruņa numuru, sazinājās ar sievieti un nosauca viņas atvases precīzu atrašanās vietu.

Pēc neilga laika pie policistiem parādījās kāda satraukta sieviete. Meitene, ieraugot mammu, raudādama ieskrēja viņas apskāvienos un lūdza piedošanu. Arī māte apraudājās un meitu samīļoja.

Nedaudz vēlāk māte pastāstīja, ka kopā ar meitu atbraukušas uz Rīgu atpūsties un bijušas izbraukumā ar kuģīti. Pēc brauciena bija ieplānots Kara muzeja apmeklējums, uz kuru ļoti gribēja doties meita. Tomēr iepriekšējās izklaides ieilgušas, tāpēc nācies atteikties no muzeja apmeklējuma. Tas arī bijis konflikta cēlonis. Meita apvainojusies un raudādama aizskrējusi prom.

Par notikušo pieņemta liecība un, ņemot vērā, ka nekas neliecināja par nelabvēlīgiem apstākļiem ģimenē, meitene nodota mātei.

LA.lv