×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
6. jūnijs, 2017
Drukāt

Garāmgājēji mežmalā nekustīgi sēžam atrod pazudušo Tatajanu (5)

Foto Bezvests.lv/FacebookFoto Bezvests.lv/Facebook

Garāmgājēji šodien atraduši meklēto Tatjanu Lilejeva, kura šā gada 2. jūnijā izgāja no savas dzīvesvietas Mārupē un neatgriezās, vēsta cilvēku meklēšanas organizācija “Bezvests.lv”.

Pateicoties Mārupes iedzīvotāju vērībai un “Bezvests.lv” operatīvai reakcijai, pazudušo sievieti izdevās atrast pusstundu pēc tam, kad iedzīvotāji ziņoja par iespējamo sievietes atrašanās vietu.

Šodien pastaigājoties ar suni mašīnu novietnes zonā, Kantora un Amulas ielu rajonā, garāmgājēji pamanīja nekustīgi sēžam cilvēku un uzreiz zvanīja “Bezvests.lv”.Brīvprātīgie Аleksandrs Faminskis un Elīna Stepiņa atbrauca, atrada sievieti, atpazina pazudušo un nodeva viņu tuvinieku rokās. Meita, uzzinot par mātes pazušanu, nekavējoties no ārzemēm atlidoja uz Latviju, lai parūpētos par viņu.

Sieviete ir nedaudz nobijusies un satraukta, bet tagad atrodas drošībā ģimenes lokā un jūtas normāli. Īpaša pateicība līdzcilvēkiem, kuri nepagāja garām sievietei un ziņoja par viņas atrašanās vietu.

Jau vēstīts, ka šā gada 2. jūnijā pazuda 55 gadus vecā Tatjana Lilejeva, kura izgāja no savas dzīvesvietas Mārupē un neatgriezās.

Pēdējo reizi sieviete ar meitu sazinājusies ceturtdien, 1. jūnijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Sieviete dzīvo VIENA- meita ir ārzemēs … Kāds tur brīnums, ka kādā brīdī uznākusi …BEZCERĪBA un sajūta, ka nevienam neesi vajadzīgs …
  Labi, ka līdzcilvēki nebija vienaldzīgi un PALĪDZĒJA kundzi atrast …

  • Vispār nav stulbāka izteiciena kā nevienam neesi vajadzīgs. Kas tu esi ,zābaks,vai,ka būtu ka kāds bez evis nevar iztikt ,vai apģērba gabals,ka visiem esi vajadzīgs. Mēs esam vajadzīgi paši sev.

  • Meita nav vainīga, ka māte no bezdarbības un nenokārtotas dzīves iet sviestā. Vēl jauna sieviete, viņu tagad meitai jāauklē līdz mūža galam? Lai meita šo nodod psihenē, vismaz neskries mežā un zāles lietos.
   Meitas žēl.

 2. aizgaja siberis ciet.

Draugiem Facebook Twitter Google+