×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
14. aprīlis, 2016
Drukāt

Garāmgājēji Rīgas centrā uz daudzstāvu grausta jumta pamana bērnus

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs attēls

Vakar, 13.aprīlī Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Centra pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Bruņinieku ielā, kur garāmgājēji bija ievērojuši, ka uz pamestas ēkas jumta atrodas vairāki bērni, informēja RPP pārstāve Lāsma Zemene.

“Pamestajā piecus stāvus augstajā ēkā varēja brīvi iekļūt. Vairākās vietās no jumta un būves sienām bija atdalījušies būves elementi, viss liecināja par to, ka uzturēšanās ēkā ir nepārprotami bīstama,” norāda Zemene.

Ēkā sastapti trīs jaunieši, kuri nekavējoties izvesti ārā. Jaunieši policistiem pastāstīja, ka ēkā ienākuši vēl arī trīs mazāki bērni. Turpinot apsekot ēku, uzmeklēti trīs bērni, kuri bija noslēpušies vienā no telpām. Arī mazākie bērni nekavējoties nogādāti drošā vietā.

No piedzīvojumu meklētājiem noskaidrots, ka viņi par ēku uzzinājuši sociālajos tīklos un nolēmuši paši to apskatīt. Savukārt mazākie bērni, pamanot, ka jaunieši dodas ēkā, sekojuši lielajiem.

Par notikušo informēti bērnu vecāki, kuri ieradās notikuma vietā. Veiktas preventīva rakstura pārrunas par bīstamību un atbildību, iekļūstot un atrodoties neapdzīvotās, pamestās ēkās un būvēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+