Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
21. marts, 2014
Drukāt

Garāmgājēju neievērota uz ielas nosalst 60 gadus veca sieviete

Atrie6

Vakar Rīgā ļoti smagas ķermeņa atdzišanas dēļ nomirusi 60 gadus veca sieviete, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciāliste Inga Vītola.

Vītola sacīja, ka sieviete atrasta guļam uz ielas. Mediķu automašīnā viņai iestājusies klīniskā nāve, un reanimācijas pasākumi bijuši nesekmīgi.

Lai gan ārā kļūst arvien siltāk, mediķi aicina iedzīvotājus jebkuros laika apstākļos nebūt vienaldzīgiem, ieraugot uz ielas gulošu cilvēku, un pārliecināties, vai viņam nav vajadzīga palīdzība. Nereti cilvēki pakrīt dažādu veselības problēmu dēļ un nespēj saviem spēkiem piecelties un lūgt palīdzību, viņi atgādina.

Kopumā vakar dienests saņēmis 1147 izsaukumus, 156 no tiem saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+