×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
12. oktobris, 2015
Drukāt

Garanča kopā ar Hvorostovski uzstāsies Kremlī (7)

Līgas Vasiļūnas fotoLīgas Vasiļūnas foto

Latviešu operdziedātāja mecosoprāns Elīna Garanča 29. oktobrī kopā ar krievu operdziedātāju baritonu Dmitriju Hvorostovski uzstāsies Kremlī, liecina informācija dziedātājas mājaslapā.

Gaidāmā uzstāšanās būs projekta “Hvorostovskis un draugi” koncerts. Šis muzikālais projekts tiek rīkots, lai Krievijas operas cienītājus iepazīstinātu ar pasaules mēroga operzvaigznēm. Pirmais projekta koncerts notika 2006. gadā Maskavā un Sanktpēterburgā. Koncerti sekoja arī laika posmā no 2008. gada līdz 2009. gadam.
Šajā reizē Hvorostovskis Krievijas galvaspilsētas operas cienītājus vēlas iepazīstināt ar Garanču, kura ar savu darbu ieguvusi pasaules slavu.

Koncertprogrammā skanēs pasaulslavenu operu ārijas. Pasākumā piedalīsies arī Maskavas teātra “Jaunās operas” orķestris, savukārt koncerta diriģents būs Konstantīns Orbeļjans.

Kā ziņots, šovasar kļuva zināms, ka krievu operdziedātājam Hvorostovskim atklāts smadzeņu audzējs. Saistībā ar konstatēto slimību tika atcelti operdziedātāja koncerti.
Pēc veiksmīgas medikamentu kursu iziešanas Hvorostovskis uz skatuves atgriezās septembrī, piedaloties operā “Trubadūrs”, kas bija skatāma Metrapolitēna operā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. šovasar kļuva zināms, ka krievu operdziedātājam Hvorostovskim atklāts smadzeņu audzējs. Saistībā ar konstatēto slimību tika atcelti operdziedātāja koncerti.
  Pēc veiksmīgas medikamentu kursu iziešanas Hvorostovskis uz skatuves atgriezās septembrī, piedaloties operā “Trubadūrs”, kas bija skatāma Metrapolitēna operā.
  —————————-
  Visu CIEŅU latviešu pasaulslavenajai operdziedātājai Elīnai Garančai, kura ATBALSTĪS smagi slimo kolēģi – kopā uzstājušies uz pasaules skatuvēm!

 2. gadas cilvekiem kljuditties,bet ne tik briesmigi.Piemeram kalnins,pauls.Kas vinus velk uz to kremli.Jasak domaat,ka seecigi apmaksats “darbs”.

 3. Gibraltāras mērkaķis Atbildēt

  Dažus latviešus Impērijas centrs tomēr turpina pievilkt.

Draugiem Facebook Twitter Google+