Horoskopi un mistika
Horoskopi

Garastāvoklis līdzināsies viļņiem jūrā! Horoskopi no 15. līdz 23. oktobrim0

Foto: Pexels

Auns

Aunam labvēlīga situācija darījumiem, līgumu slēgšanai un juridisku jautājumu kārtošanai. Labāk veiksies darbi, kurus var veikt viens pats. Ieteicams pilnveidot profesionālās iemaņas, apmeklējot kursus, seminārus un pieredzes apmaiņas pasākumus. Veselības nostiprināšanai vēlamas relaksējoši dziednieciskas procedūras. Svarīgi ir uzturēties labi vēdinātās telpās, izgulēties un sekot līdzi ēšanas paradumiem.

Vērsis

Vērsim būs jāpievēršas tiešajiem pienākumiem. Iespējamas problēmas ar transporta un saziņas līdzekļiem. Jāizsakās skaidri un saprotami, jo iespējami pārpratumi, kas var radīt sarežģījumus savstarpējās attiecībās. Labi apstākļi materiālā stāvokļa uzlabošanai, tomēr nav ieteicams ņemt kredītus. Veselības stiprināšanai ieteicams apmeklēt masāžas vai ārstnieciskās procedūras. Nav vēlams uzsākt kaut ko jaunu.

Dvīņi

Dvīņiem situācija būs mainīga – te šķitīs, ka viss sāk sakārtoties, te atkal – ka viss brūk un nekas vairs nav kārtībā. Viņu domas klīdīs prom no veicamajiem pienākumiem. Tomēr šis nav piemērots brīdis romantiskām attiecībām un izklaidei. Rūpīgāk nekā jebkad jāpievēršas tiešo pienākumu veikšanai, jo par pieļautajām paviršības vai neuzmanības kļūdām vēlāk var nākties dārgi samaksāt.

Vēzis

Vēzim ne viss izdosies, kā plānots, jo var pievilt cilvēki, uz kuriem viņš bija paļāvies. Tas radīs stresu un rūgtuma sajūtu sirdī. Jācenšas izvairīties no konfliktiem ar mājiniekiem. Piemērots brīdis sevis iepriecināšanai, tāpēc var atbrīvoties no veciem krāmiem un to vietā iegādāties kaut ko jaunu un mūsdienīgu. Prieku ikdienas dzīvē ienesīs kopā darbošanās ar bērniem, mazbērniem un domubiedriem.

Lauva

Lauvai visa uzmanība jāvelta darbam, tiešajiem pienākumiem un biznesa lietām. Šajā laika posmā būs iespēja palielināt ienākumus, izmantojot savas zināšanas un resursus. Labvēlīga situācija prasīs ātru risinājumu, tāpēc jārīkojas. Jāseko līdzi savai pašsajūtai un jāraugās, lai būtu iespēja labi izgulēties, jo tas ietekmēs spēju koncentrēties un rīkoties. Nav piemērots laiks sirdslietām un reklāmas pasākumiem.

Jaunava

Jaunavai pa galvu grozīsies domas, kā uzlabot savus dzīves apstākļus darbā un mājā. Pilnvērtīgāka savu prasmju un resursu izmantošana dos lielākus rezultātus nekā papildu saistību uzņemšanās. Iespējams, ka atbalstu un palīdzību piedāvās kāds sens draugs vai paziņa. Šajā periodā ir aktīvi jādarbojas un nedrīkst cerēt, ka kaut kas atrisināsies pats no sevis. Brīvajā laikā ieteicams apmeklēt kultūras pasākumus.

Svari

Svariem viss ritēs bez īpašām pārmaiņām, tāpēc var apsvērt nākotnes plānus. Šis nav piemērots brīdis kardinālu lēmumu pieņemšanai. Labvēlīga situācija inventarizācijas veikšanai savā dzīvē un tam, lai atbrīvotos no saistībām, kas prasa laiku un enerģiju, bet gandarījumu nesniedz. Ieteicamas relaksējoši tonizējošas procedūras un vakariņas romantiskā gaisotnē.

Skorpions

Skorpions izjutīs nogurumu, tāpēc gribēs pabūt viens. Tā kā darbā un ikdienā viss rit savu gaitu, tad ieteicams atvēlēt laiku savas veselības sakārtošanai un nostiprināšanai. Veiksies darījumos un līgumu noslēgšanā uz ilgu laiku. Svarīgi ir labi izgulēties un stiprināt savu imūnsistēmu. Nav ieteicams lietot alkoholu un citus apreibinošus līdzekļus. Piemērots laiks meditācijām, mākslas un garīgajām praksēm.

Strēlnieks

Strēlniekam būs sajūta, ka viss uz priekšu virzās pārāk gausi, un tāpēc pieaugs neapmierinātība. Apkārtējie katrs būs aizņemts ar saviem darbiem un papildu pienākumus uzņemties negribēs. Tāpēc vairāk laika jāatvēl tiem darbiem, ko var paveikt pašu spēkiem. Piemērots laiks grāmatu lasīšanai, kino apmeklēšanai un pastaigām svaigā gaisā. Nav ieteicams plānot nākotni un slēgt līgumus.

Mežāzis

Mežāzis jutīs dzīvē atgriežamies gan spēku, gan prieku. Tāpēc jāturpina iesāktie darbi un jānostiprina pamati, uz kā būvēt savu nākotni. Ir piemērots laiks jaunu projektu sākšanai. Pārdomāta pienākumu plānošana un prioritāšu noteikšana ļaus ietaupīt laiku un naudu. Nedrīkst ļauties pašplūsmai un veicamos darbus atlikt uz vēlāku laiku. Jācenšas izvairīties no fiziskas, emocionālas un psiholoģiskas pārslodzes.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram garastāvoklis līdzināsies viļņiem jūrā – vienu brīdi baudīs prieku un iedvesmu, bet pēc brīža jau kritīs teju depresijā. Situācija pakāpeniski uzlabosies, un radīsies idejas, kā efektīvāk uzlabot esošo situāciju. Var atjaunināt savu garderobi vai doties nelielā ceļojumā ārpus valsts robežām. Labvēlīgi apstākļi vides maiņai, jaunu vaļasprieku apgūšanai.

Zivis

Zivis varēs atvilkt elpu, jo apstākļi būs labvēlīgi, lai iecerētais izdotos. Kaut arī veiksme ir Zivju pusē, tas nenozīmē, ka nav nekas jādara. Veiksme palīdz tiem, kas rīkojas, nevis sapņo atvērtām acīm. Jāseko līdzi pašsajūtai un veselības stāvoklim. Ieteicams lietot vitamīniem bagātu un imunitāti stiprinošu pārtiku. Piemērots laiks kultūras un masu pasākumu apmeklēšanai, jaunu emociju gūšanai.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien tevi gaida neaizmirstams vakars! Horoskopi 18.novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Brīvo laiku vislabāk izmantot, esot kopā ar tiem, kuri mīļi un dārgi! Horoskopi no 18. līdz 24. novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Tavā galvā šodien dzims grandiozas idejas! Horoskopi 17. novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Vai nākotnē latviešu valoda būs tikai ķēķa valoda?
15 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
TIEŠRAIDE: Juris Pūce skaidro pašvaldību reformu Aglonas iedzīvotājiem
Tiešraide 1 stunda
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: Mūsu NBA puišu paveiktais svētku nedēļā – sezonas ceturtās nedēļas Latvijas TOP10
58 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords! 1
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
IDB aizdomās par kukuļņemšanu aizturējis policijas amatpersonu
2 stundas