×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
24. jūlijs, 2014
Drukāt

Garāžās atrasti vairāk nekā 100 spridzekļi; iedzīvotāji var atgriezties mājās (3)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Garāžu teritorijā Rīgā ceturtdien tika atrasti vairāk nekā 100 sprādzienbīstami priekšmeti, un tikai astoņos vakarā satiksme Sadovņikova ielā tika atjaunota un iedzīvotāji varēja atgriezties tuvējās ēkās, liecina Valsts policijas paziņojums.

Izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts vienos dienā.

Policija informē, ka garāžu, kurās atrasti sprādzienbīstami priekšmeti, teritorija ir pilnībā pārbaudīta. Pirms neilga laika Nacionālo bruņoto spēku (NBS) darbinieki no garāžu teritorijas izveda atrastos sprādzienbīstamos priekšmetus, līdz ar to evakuētie iedzīvotāji ir atgriezušies ēkās un satiksme Sadovņikova ielā pilnībā atjaunota, taču policija vēl turpina darbu notikuma vietā.

NBS savā “twitter” kontā vēsta, ka divas vienības pēc ilga darba notikuma vietu ap plkst.19.30 pameta, aizvedot tur atrastos sprādzienbīstamos priekšmetus. Notikuma vietā, veicot tā rūpīgu pārbaudi, abu Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas vienību speciālisti atrada vairāk nekā 100 sprādzienbīstamu priekšmetu. Starp vairāk nekā 100 atrastajiem priekšmetiem pārsvarā ir artilērijas lādiņi. Lielā daudzuma dēļ to iznīcināšanu veiks piektdien.

Ņemot vērā plašo darba apjomu notikuma vietā, iepriekš turp nosūtīto vienību papildināja otra vienība, kas tik bieži negadās, norāda NBS.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Bildē gan nav redzami LĀDIŅI, drīzāk jau mīnmetēju mīnas. Izskatās, ka no kara laika. Lādiņi pa šo laiku būtu jau atšālējušies un visu sprāgt spēju zaudējuši. Korozija sen būtu čaulu saēdusi.

  2. Cik vēl tādu kara palieku Latvijā nemētājas?!

  3. Un kur tad ir īpašnieks?

Draugiem Facebook Twitter Google+