Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
21. septembris, 2016
Drukāt

Garāžas drošība no telefona

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Drošības kompānija “Home8” radījusi drošības sistēmu “Smart Garage Starter Kit”, kas īpaši domāta privātmāju garāžām.

Sistēma sastāv no trim ierīcēm. Pirmkārt, garāžas durvju atvērēja, kuru varēs savienot ar jau ierīkoto elektrisko ierīci, tai pievienojot dažas “gudrās” funkcijas. Otrkārt, iegūsiet “Shuttle Intelligent Hub”, kas kalpos kā tilts starp telefonu un durvju atvērēju, kas ļaus garāžas durvis kontrolēt no telefona, kā arī telefonā pienāks brīdinājuma signāls, ja kāds garāžā būs ielauzies. Pēdējā ierīce ir minikamera, kas 720 pikseļu kvalitātē uzņems garāžā notiekošo. Kamerai ir gan nakts redzamība, gan kustību detektors, gan tā var ierakstīt audio. Cena visai augsta – 230 dolāri.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+