×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
31. maijs, 2017
Drukāt

Gards motorasols. Kas uzvarēs konkursā? (2)

Foto - Artis DrēziņšFoto - Artis Drēziņš

Kas uzvarēs konkursā?

Tik tālu nu esam nonākuši. Tā jau bija pēdējo gadu tendence. “Klasifikatoru” robežas brūk. Vēl nesen daudzmaz mierīgi (ar dažiem izņēmumiem) motociklus varēja sagrupēt piecās kategorijās (baiki, čoperi, ielenieki, kruīzeri, sportinieki), bet tagad (ar dažiem izņēmumiem) vismaz starp tiem motocikliem, kurus piedāvā konkursam “Latvijas Gada motocikls” (pasaulē jau piedāvājums ir daudz plašāks, dažs arī Latvijā par lepnu, lai piedalītos konkursā), mēs lielākoties redzam motociklus – hibrīdus, universāļus. Piedevām modē ir retro stils, turklāt arī retro tehnoloģijas, kas vismaz man nav īsti izprotams.

Ko tik ražotāji neizdomā cīņā par pircēju, cīņā par to, lai arvien vairāk cilvēku pirktu motociklus. Un kad vēl galdā tiek celts tāds izstrādājums kā “Honda X-ADV 750”, kas, manuprāt, vispār nav motocikls, tad gribas no žūrijas atvaļināties… Tātad šoreiz vairāk emociju (tehniskie dati un cenu amplitūda atkarībā no aprīkojuma atrodami piegādātāju mājas lapās).

Kas uzvarēs konkursā? Pērn jau pirms testiem bija skaidrs, ka pirmā būs ilgi gaidītā enduro ikona “Honda Afrika Twin”. Šogad skaidrs nav nekas. Kā ar rasolu. Vienam vislabāk garšo zirnītis, citam – gurķītis, citam – desiņa, vēl kādam – oliņa…

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. prasaas bilzhu galerija pa mochu modeljiem…

  2. Vienkarši izcils raksts. Nezinu, vai tādiem žurnalistiem vajadzētu ļaut spriest par motocikliem. Ja nav savs viedoklis, tad nav ko muti vērt vaļā. Apraksti “lauciniecisks” un “braukšana tikai ar vārdu var slikti beigties”. Pat tālāk negribās lasīt. Pilnīgi neobjektīvs raksts.

Draugiem Facebook Twitter Google+