×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
4. oktobris, 2017
Drukāt

Garkalnē sašauj sabiedriskā transporta pieturā stāvošu sievieti (12)

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Valsts policija aizturējusi kādu vīrieti aizdomās par sabiedriskā transporta pieturā stāvošas sievietes sašaušanu Garkalnes novadā, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

30.septembra vakarā policija saņēma informāciju no aculieciniekiem, ka pirms brīža Garkalnes novada Skuķīšos kādai sievietei gados galvā trāpījusi no pneimatiskā ieroča izšauta lode.

Cietusī tobrīd stāvējusi sabiedriskā transporta pieturā, kad nezināma persona no attāluma šaudījusies ar ieroci un trāpījusi viņai.

Mediķi cietušo nogādāja slimnīcā, kur viņai sniegta palīdzība. Gūtais ievainojums neesot vērtējams kā ļoti smags.

Veicot izmeklēšanas darbības, policisti noskaidroja, ka šāvieni raidīti no blakus esošās dārza mājiņas teritorijas, kā arī noskaidroja personu, kura veikusi šo noziegumu.

Vakar policija veica piecas kratīšanas dažādās adresēs, kur mēdzis uzturēties aizdomās turētais. Kratīšanu laikā atrasts pneimatiskais ierocis, ar ko izdarīts šāviens. Tāpat vienā no pārbaudītajām adresēm atrastas 36 nereģistrētas bises patronas, četras signālpatronas un aptuveni 100 grami šaujampulvera.

Šajā pašā dienā policisti aizturēja aizdomās turēto 1973. gadā dzimušo vīrieti, kurš iepriekš nav sodīts.

Savu rīcību viņš skaidroja ar to, ka tovakar atpūties dārza mājiņu teritorijā kopā ar draugiem un lietojis alkoholu. Viņš esot vēlējies pašaudīties un neesot zinājis, ka pieturā atrodas cilvēki.

Policijā sākts kriminālprocess par huligānismu.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

  1. Tas taču tikai netīšām.

  2. Es arī gribu pašaudīties,tikai ar AK.

  3. kāpēc šoreiz nesaka, ka ar ierocim līdzīgu priekšmetu un kā var teikt, ka tieši ar to ir šauts, bez ekspertīzes slēdziena?!

  4. Atkal kurina naidu,jo šāvējs bija nelatvietis.

  5. NU jau policija vairs nav iedzīvotāju aizsargātaji bet banditu aizsargi !!! GRIMST Latvijas valdība ar visiem drošības dienestiem arvien dziļak purvā !!!

  6. Ir tak idioti! Sodīt uz visbargāko. Cilvēks vairs droši nevar iet uz ielas!

  7. Pneimatisko līdz 12 džauliem var iegādāties katrs bez speciālās atļaujas.

  8. baigais huligānisms,ierocis nav rotaļlieta

  9. Riktīgs ”urods”!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+