Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
1. novembris, 2013
Drukāt

Garkalnes koris “Pa Saulei” izcīna čempiona titulu Spānijā

Foto - LetaFoto - Leta

Latvijas Zemnieku savienības jauniešu koris "Pa Saulei" uzstājas svinīgajā pasākumā, kurā par nozīmīgu ieguldījumu lauksaimniecībā apbalvo nozares pārstāvjus.

Oktobra nogalē Barselonā, Starptautiskajā koru konkursā “Canta al mar” par godalgām cīnījās kori no Austrijas, Vācijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Izraēlas, Polijas, Krievijas, Indonēzijas, Ķīnas un Venecuēlas. Bija pārstāvētas arī visas Baltijas valstis.

Gatavošanās šim atbildīgajam pasākumam sākās tūlīt pēc šī gada Dziesmu un deju svētkiem, jo mērķis bija ne tikai vēlreiz apliecināt augsto kora dziedāšanas kultūru Latvijā, bet arī izcīnīt tiesības nākamgad Rīgā notiekošajā “Pasaules koru Olimpiādē” startēt čempionu kategorijā. Pateicoties diriģentu Martas un Jāņa Ozolu, kā arī vokālās pedagoģes Margaritas Dudčakas neatlaidīgajam un fanātiskajam darbam tas ir izdevies.

Rezultātā izcīnītas zelta godalgas abās kategorijās, kurās koris bija pieteicis savu dalību, bet vienā no tām – tautas mūzikā, kolektīvs saņēma čempiona titulu, kas kori ieceļ čempionu statusā uz vismaz pieciem gadiem un dod iespēju šo gadu laikā piedalīties čempionu kategorijās bez papildus iepriekšējas atlases.

Koris “Pa Saulei” saka paldies par atbalstu “Garkalnes novada domei” un personīgi priekšsēdētājam Mārtiņam Gunāram Bauzem-Krastiņam.

Joprojām gaidām jaunus dalībniekus visās balsu grupās. Pievienojies korim “Pa Saulei”!

Pievienot komentāru

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu ŠoliĢirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+