×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
24. janvāris, 2018
Drukāt

Garkalnes novadā kārtējā mistiskā zādzība. Vietējie paši dzen pēdas (4)

Screenshot at 2018-01-24 22-16-14

Garkalnes novada iedzīvotāji sarosījušies, lai noķertu garnadžus, kas siro pa apkaimi. Pēdējo mēnešu laikā novadā notikušas vairākas ievērojamas zādzības.

Diemžēl policijas resursu ir tik, cik ir, un pašiem cietušajiem nākas veikt savu izmeklēšanu, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Viens no Upesciema iedzīvotājiem lūdz apkārtējo palīdzību, lai atrastu sestdienas, 20. janvāra, naktī nozagto mopēdu. Tā saimnieks Jānis Upesciemā lēja ledu vietējam hokeja laukumam. Pēcāk satikās ar draugu, pavizinājās pa ciematiņa ieliņām un ap pusvieniem naktī no Upesciema centra devās mājup. Nekas neparasts, ja vien atmiņā neiespiestos kāds aizdomīgs “BMW”.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Pec Latvijas Pdomju Socialistiskas Republikas likvidesanu varu musu kpejo un tatad ikkatra Latvijas teritriju u ,mantiskumus sagraba necilveki kriminalnoziedznieki un mazakums ar represivqam policijam paverdzinaja stradnieku skiru un pasi sev noteica tiesibas strdniekiem no kopii pelnitas naudas dot tikai verga iztiku,bet pasi kluva par mantiskiem parbagatniekiem-miljonariem.Sada sistema jamaina-jarada mantiskuma izlidzinasana.nosakot ar valstiskuma likumu cik prcenti no kopejas uznemumu pelnitas naudas drikst sev atstat uznemumu organizatori-privatkapitalisti.Tad nebus ka atkal jau 27gadus paverdzinatais mteriali beztiesigais cilveku vairakums un maza paverdzinataju cilveku grupina ar savu kabatas policiju

  2. Man Krimuldā apzaga lauku saimniecību. Neesmu nekāds bagātnieks, taču Siguldas policijas pēc dažiem mēnešiem noķēra zagļus. Tik ilgi tāpēc, ka tie bija aizbraukuši zagt uz Angliju. Kad atgriezās, tad paņēma ciet. Bija pēdas atstājuši arī Saulkrastos un Ropažos.

  3. Valsts policija jau mums tikai domātu, lai konstatētu faktu un pildītu kautkādus bezjēdzīgus protokolus! Neviens tur neko nekad netaisas izmeklēt…

  4. Policija jau nemeklēs jo nav jau Maizīša dators . Policija domāta bagātniekiem un miljonu zagļiem

Draugiem Facebook Twitter Google+