Mobilā versija
Brīdinājums -0.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
28. marts, 2014
Drukāt

Garnadži zog ne tikai auto spoguļus, bet arī riteņus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šogad auto zagļu aktivitātes nav aprobežojušās tikai ar auto spoguļu zādzību pieaugumu, ko īpaši izjuta “BMW” markas auto īpašnieki. Šajā pavasarī arvien populārāka zādzība kļūst auto riteņu noskrūvēšana, nereti spēkratu atstājot vien stāvot “uz klučiem”, par to liecina apdrošināšanas AS “Balta” apkopotā statistika.

Šogad no zagļu uzbrukumiem, paliekot bez auto riteņiem vai to rezerves riteņiem, cietuši 11 autovadītāji. No tiem septiņi bijušie “Toyota” “RAV4” īpašnieki, kuru auto riteņi nereti nozagti kopā ar visiem diskiem. Cietuši arī “BMW” un “Volkswagen” markas auto, kuri savus saimniekus no rītiem pēc zagļu apciemojuma sagaidījuši, stāvot vien “uz klučiem”.

“Ja pirms gada tendence vēl nebija tik izteikta, tad šajā pavasarī zādzību pieaugums, salīdzinot ar gadu iepriekš, ir pieaudzis divas reizes,” klāsta apdrošināšanas AS “Balta” atlīdzību direktors Ingus Savickis, piebilstot, ka auto riteņus visbiežāk zog sezonas riepu maiņas periodā.

Apdrošinātājs mudina auto īpašniekiem atcerēties par galvenajiem drošības pasākumiem, piemēram, signalizācijas ierīkošanu, auto novietošanu apsargātā autostāvvietā vai vismaz labi apgaismotās ielās.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+