×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
28. marts, 2014
Drukāt

Garnadži zog ne tikai auto spoguļus, bet arī riteņus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šogad auto zagļu aktivitātes nav aprobežojušās tikai ar auto spoguļu zādzību pieaugumu, ko īpaši izjuta “BMW” markas auto īpašnieki. Šajā pavasarī arvien populārāka zādzība kļūst auto riteņu noskrūvēšana, nereti spēkratu atstājot vien stāvot “uz klučiem”, par to liecina apdrošināšanas AS “Balta” apkopotā statistika.

Šogad no zagļu uzbrukumiem, paliekot bez auto riteņiem vai to rezerves riteņiem, cietuši 11 autovadītāji. No tiem septiņi bijušie “Toyota” “RAV4” īpašnieki, kuru auto riteņi nereti nozagti kopā ar visiem diskiem. Cietuši arī “BMW” un “Volkswagen” markas auto, kuri savus saimniekus no rītiem pēc zagļu apciemojuma sagaidījuši, stāvot vien “uz klučiem”.

“Ja pirms gada tendence vēl nebija tik izteikta, tad šajā pavasarī zādzību pieaugums, salīdzinot ar gadu iepriekš, ir pieaudzis divas reizes,” klāsta apdrošināšanas AS “Balta” atlīdzību direktors Ingus Savickis, piebilstot, ka auto riteņus visbiežāk zog sezonas riepu maiņas periodā.

Apdrošinātājs mudina auto īpašniekiem atcerēties par galvenajiem drošības pasākumiem, piemēram, signalizācijas ierīkošanu, auto novietošanu apsargātā autostāvvietā vai vismaz labi apgaismotās ielās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+